Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0,1kg - 0,3kg

Cena

Cena

  • 1,00 € - 6,00 €

Raticīdi

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Droši lietojiet biocīdos produktus. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par produktu.
Indes (ēsmas, ēsmas, ēsmas, stropi) mājas un āra grauzēju (peļu, žurku, kurmju, kurmju) apkarošanai.
Graudu ēsma ir lietošanai gatava ēsma ar speciālām piedevām grauzēju pievilināšanai, kas paredzēta lietošanai ēku iekšpusē un ap ēkām drošās un pret viltojumiem drošās ēsmas kastēs. Tā ir piemērotāka grauzēju kontrolei mitrās un sausās vietās. Grauzēji iet bojā 4-6 dienas pēc norīšanas. Inde iedarbojas no vienas devas. Inde iedarbojas, izraisot grauzējam iekšēju asiņošanu un skābekļa trūkumu. Rezultātā grauzēji pārceļas uz āru, lai vairotos. Pārbaudot ēsmas kastes, atrodiet un izņemiet beigtus grauzējus. Mirušos grauzējus likvidējiet saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likumu un citiem tiesību aktiem. Aizsargājiet bērnus, mājdzīvniekus un mājdzīvniekus no saskares ar indēm.
Lietošana: Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju un lūdziet papildu konsultācijas no pārdevēja, valsts kompetentajām iestādēm vai tirgus piegādātājiem.
Grauzēju ēsma jāievieto drošās ēsmas kastēs. Neatveriet maisiņus ar ēsmu. Ja iespējams, piestipriniet ēsmas kastes pie zemes vai citām konstrukcijām. Novietojiet ēsmas kastes ar graudiem vietās, kas nav pieejamas bērniem, putniem, mājdzīvniekiem, mājlopiem vai citiem dzīvniekiem. Novietojiet ēsmas vietas tālu no pārtikas, ēšanas, dzeršanas vai barošanas vietām un no jebkādiem ar šīm vietām saistītiem traukiem vai virsmām. Ja vēlaties izvietot ēsmas vietu tuvu ūdens novadīšanas sistēmai, pārliecinieties, vai ēsma nesaskaras ar ūdeni. ēsmas devu droši izvieto pa aizsargājamo telpu perimetru, grauzēju ligzdās un ap tām, alās, kurās novēroti ekskrementi, kā arī vietās, kur iespējama grauzēju pulcēšanās, barošanās un migrācija. ēsma jānovieto tā, lai grauzēji varētu droši ar to baroties (zem aizsega). Jāuzrauga ēsmas daudzums un stāvoklis un vajadzības gadījumā tā jāpapildina vai jānovieto citā vietā. Pēc sezonas neizmantotā ēsma un beigtie grauzēji jāsavāc un jālikvidē. Nobeigušos grauzējus izmantojiet, lai iznīcinātu kurmjus, savvaļas dzīvniekus, kas dzīvo alās (ūdens žurkas, ondatras, kuces). Izmantojot šo metodi, jānodrošina plēsīgo mājdzīvnieku un mājdzīvnieku aizsardzība.