Ekoloģiskas sēklas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Ekoloģiskas sēklas

Dzīve videi ir kļuvusi moderna. Tas, iespējams, ir visnoderīgākais modes veids gan pašam cilvēkam, gan videi. Ekoloģiskās sēklas audzē, neizmantojot sintētiskos ķīmiskos mēslojumus, augu aizsardzības līdzekļus. Tie nav ģenētiski modificēti. Dārzeņi, kas audzēti no ekoloģiski sertificētām sēklām, izceļas ar uzturvērtību, labu garšu, aromātu, un tie ir ne tikai dārzeņi, kas ir raksturīgi lietuviešu galdam. Ekoloģiskās sēklas audzē ekoloģiskās saimniecībās. Tos uzglabā, iesaiņo un pārvadā atbilstoši īpašajām prasībām.
 Ekoloģisko sēklu dīgtspēja parasti ir tāda pati kā parastajām, labi zināmajām sēklām. Bieži vien dīgtspējas procentuālo daudzumu reģistrē uz iepakojuma. Ja Jūs pērkat ekoloģiskas sēklas, tas nenozīmē, ka tās augs labāk vai sliktāk nekā parastās sēklas. Ekoloģiskās sēklas nav ģenētiski modificētas un dārgākas nekā citas.
 Saimniecībām, kas piegādā ekoloģiskas sēklas, ir jāstrādā, aizsargājot dabu, saglabājot bioloģisko daudzveidību. Visbiežāk tie atrodas prom no pilsētām, ceļiem vai citiem piesārņojošiem objektiem. Ikviens, kuram ir mazs zemes gabals pie mājas, var patstāvīgi audzēt videi draudzīgus dārzeņus un garšvielas.
 
Mūsu tiešsaistes katalogā ekoloģiskās sēklas tiek pārdotas par pieņemamu cenu visiem. Izvēlieties no plašā salātu klāsta, gurķiem, tomātiem, sīpoliem, puraviem, bietēm, ķiplokiem, bazilika utt. Padomājiet par to, ko jūs vēlētos iesēt, un izvēlieties atbilstošās augu šķirnes. Fotoattēli parāda auga veidu, precīzu tās šķirnes nosaukumu. Noklikšķinot uz fotoattēla, jūs varat vairāk iepazīties ar auga stādīšanas, audzēšanas un kopšanas prasībām. Mēs izmantojam dažādas akcijas katalogā pārdotajām ekoloģiskajām sēklām, tāpēc lēti varat iegādāties vēlamos dārzeņus vai garšvielas - jūs ne tikai ietaupīsit, bet arī izaudzēsit kvalitatīvus un veselīgus dārzeņus un garšvielas!