Dekoratīvie augi (sēklas)

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Dekoratīvie augi (sēklas)

Šajā kategorijā mēs piedāvājam plašu zālaugu klāstu - grīšļus, lauka kodes, auzene, smalku zāli, kalorijas, izturīgu spalvu zāli, smalkāko spalvu zāli, kā arī daudzus citus augus, kas ļauj ietaupīt ne tikai naudu, bet arī laiku, pērkot internetveikalā!
Zālaugu augu ziedi ir diezgan mazi, taču to formu daudzveidība ir patiesi neierobežota. Garšaugus apvieno ar augiem ar košām krāsām, tomēr, stādot atsevišķi, piešķir ziedu dārzam īpašu šarmu! Lielākajai daļai zālaugu veidu jābūt mēslotiem un dzirdināt salīdzinoši reti, tāpēc tie ir vislabāk piemēroti dārzam, kuru kopšanai Jums nav jāveltī pārāk daudz laika
Šādus augus var audzēt klinšu dārzos, dārzos, laukumos, pie ūdens, kā arī puķu podos. Zālaugu augi, tāpat kā visi augi, atšķiras viens no otra: daži no tiem labi panes sausumu, tāpat kā saulainās vietās, prasa regulāru laistīšanu, bet ne pārāk bagātīgi, bet citi - otrādi.
Nepieciešamās zālaugu sēklas atradīsit mūsu tiešsaistes veikalā - iegādājieties augstas kvalitātes sēklas un izveidojiet dabīgu, mīkstu puķu dobes ainavu! Atlasiet zālaugu sēklas, ņemot vērā šķirni, precīzu nosaukumu, fotoattēlus un detalizētu aprakstu. Zālaugu sēklām tiek regulāri izsludinātas, kas nozīmē, ka tiešām ir vērts izmantot lieliskā cenu piedāvājuma priekšrocības! Interneta veikalā pērciet  sēklas lētāk, nospiežot tikai dažas pogas!