Filtrēt pēc

Sadaļas

Sadaļas

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 3,00 € - 50,00 €

Zālienam

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Ja vēlaties skaistu, blīvu zālienu, tas ir jāmēslo. Zāliena mēslojums ir paredzēts, lai zāliens augtu ātrāk, būtu dekoratīvāks un izturīgāks pret laikapstākļiem. Zāliena mēslojumu var lietot pavasarī, rudenī vai visa gada garumā. Daži zāliena mēslošanas līdzekļi ir noderīgi ne tikai zālienam, bet arī dekoratīvajiem augiem, dzīvžogiem un citiem ainavu veidošanas augiem.

Zālieni pareizi jāmēslo atkarībā no zāliena veida, laistīšanas iespējām un izmantošanas intensitātes. Pēdējo reizi slāpekļa mēslojumu dārza zālienam vajadzētu lietot ne vēlāk kā augusta beigās, bet, ja aktīvās vielas saturs ir mazāks par 10 %, mēslojumu var lietot visu septembri.
Ja jums ir automātiskā apūdeņošanas sistēma, barības vielas tiek izskalotas intensīvāk, kas nedaudz pagarina mēslošanas laiku. Tas pats attiecas uz intensīvi izmantotiem zālājiem, piemēram, futbola stadionā, kur zālienu mēslo vēl oktobrī.
Septembris un oktobris ir labākais laiks, kad zālienu mēslot ar kālija mēslojumu. Šāds mēslojums stiprina augus, palīdz tiem uzkrāt nepieciešamās barības vielas un sagatavo tos ekstremāliem ziemas apstākļiem.