Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0kg - 0,04kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 3,00 €

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Sīpoli

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Sīpoli

Sīpolu sēklas
Neviens nenoliegs, ka sīpoli visbiežāk var novest cilvēku līdz asarām. Neskatoties uz to, sīpoli ir vieni no populārākajiem un biežākajiem dārzeņiem dārzeņu dārzos. Sīpoli ir divgadīgi, daudzgadīgi augi, kurus izmanto dažādu ēdienu pagatavošanai un to garšas uzlabošanai.
Pašlaik ir vairāk nekā trīs simti dažādu veidu sīpolu. Lai arī sīpolu stādi ir populārāki, sīpolu sēklas bieži izvēlas sējai. Sīpolu sēklas dīgst lēnāk, bet arī raža ir tik liela. Lai panāktu ātrāku dīgšanu, vispirms jāizrauj sīpolu sēklas. Sīpoli tiek novērtēti ar asu, garšu un smaržu. Pārtikai izmanto gan sīpolu sakņu kultūras, gan lapas, kas arī ir vitamīniem bagātas. Gatavojot ēdienus, bez sīpola nevar iztikt, jo šis dārzenis ir daudzu ēdienu pamatā, un to var izmantot gan neapstrādātā veidā, gan vārīti, gan cepti, gan tvaicēti.
Lietojot sīpolus, jūsu ķermenis tiks nodrošināts ar ēteriskajām eļļām, minerālvielām, piemēram, dzelzi, kāliju, kalciju, magniju, mangānu, fluoru, fosforu, sēru un daudziem citiem. Sīpoli palīdz aizsargāties pret dažādām slimībām, ieskaitot diabētu, saaukstēšanos vai sirds slimībām, kā arī sniedz pirmo palīdzību kukaiņu kodumiem, un sīpolu sulu lieto pat acu miežu ārstēšanai
Sīpoli vislabāk aug smilšainās, trūdvielās, nevis mitrās smilšmālajās augsnēs. Sējot, jāizvēlas augstākas, siltas, ātri žūstošas augsnes.

Mūsu tiešsaistes veikalā sīpolu sēklas tiek pārdotas par cenu, kas ir pieņemama visiem! Mēs garantējam, ka iegūtās sīpolu sēklas, labā raža un šo dārzeņu ieguvumi priecēs gan dārzniekus, gan profesionāļus. Sīpoli atšķiras pēc krāsas, lieluma un garšas, tāpēc precīzi nosaukumi, fotogrāfijas un detalizēts apraksts palīdzēs izvēlēties pareizās sīpolu sēklas. Mēs cenšamies Jums piedāvāt kvalitatīvas sīpolu sēklas par izdevīgu cenu, tāpēc izmantojiet mūsu regulāro akciju priekšrocības! Sīpolu sēklas tiešsaistē varat iegādāties ne tikai lēti, bet arī ērti - tikai ar dažiem klikšķiem.