Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 2,00 €

Muskares

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Vīnogu hiacintes sīpoli ir pavasara ziedi, kas ir vieni no pirmajiem, kas zied dārzā. Hiacente  priekšgala ir ļoti populāra un nepretenciozs kā ziedu dārza rotājums. Viņu augstums sasniedz 10–20 cm, ziedkopas ir zilas, smaržīgas, sakrautas saišķos.
 Daudzgadīgs augs, kas iestādīts rudenī, tas ir arī izturīgs pret salu. Tas zied aprīlī-jūnijā. Tas jāstāda gaišā, saulainā vietā vai daļēji ēnā. Hiacintes sīpols vislabāk zied vieglā, caurlaidīgā augsnē, aug vienā vietā 5-7 gadus. Vislabāk pārstādīt no pavasara līdz rudenim, bet vislabāk nogaidīt, līdz lapas/ ziedi nokalst.
 Izvēlieties vēlamos sīpolu ziedus, un šie skaistie ziedi ilgi dekorēs Jūsu dārzu. Mūsu tiešsaistes katalogā sīpolu.sīpoli tiek pārdoti par ļoti pieņemamu cenu. Skatot fotogrāfijas, kurās attēlots ziedošā zieda tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, var izvēlēties piemērotu vīnoghiacinšu sīpolu šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām.

Dažādu sīpolu ziedu katalogā mēs pastāvīgi piemērojam dažādas akcijas, atlaides augiem un citām sēklām, tāpēc ļoti lēti varat iegādāties  ziedu sīpolus. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī baudīsit daudzgadīgus augus!