Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 5,00 €

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Cukīni

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Cukini Di Nizza

Cena 0,49 €
Availability: Izpārdots
Cukīni

 

Cukini

Cukini ir barojoši un plaši audzēti dārzeņi. Šie ķirbju dārzeņi ir ļoti barojoši un minerālu pilni. Lai arī cukini ir cēlušies Itālijā, mūsdienās tos audzē visā pasaulē.
Cukini ir viegli audzējami. Šie dārzeņi aug auglīgā, saulainā, aizsargātā augsnē. Cukini sēklas sēj vasaras sākumā. Tā kā cukini mīl siltumu, cukini sēklas jāsēj saulainā vietā, kuru pastāvīgi pakļauj saules gaisma. Gan augļus, gan cukini sēklas var lietot dažādos ēdienos, konservēt vai ēst tikai pēc savākšanas. Cukini un garšvielas no tiem ir ar ļoti zemu kaloriju saturu, tāpēc tos iecienījuši veselīgi cilvēki un cilvēki ar lieko svaru.
Lai audzētu cukini, tas ir pākšaugu, sīpolu, tomātu, agro kāpostu, kartupeļu, puravu priekštecis. Augsne ietekmē ne tikai ražu, augļu kvalitāti, bet arī nezāļu, kaitēkļu un to izplatības kontroli, kā arī barības vielu uzsūkšanos augsnē. Ir svarīgi, lai cukini vagas būtu pārklātas ar mēslojumu. Cukini saknei vispiemērotākais pārklājums ir 7 cm. Mēslojums var sastāvēt no salmiem, zāles, dārza atkritumiem, sēnalām ar kompostu, kas baro un aktivizē mikroorganismus.
Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat iegādāties augstas kvalitātes, vidēja agra, agra vai pat ļoti agras cukini sēklas. Pieejamās cukini sēklas un no tām audzētie sulīgie augļi apmierinās gan dārzniekus, gan profesionāļus. Precīzi nosaukumi, fotogrāfijas un detalizēts apraksts palīdzēs noteikt cukini šķirni, kopšanu un citas īpašības. Mēs esam apņēmušies piedāvāt Jums kvalitatīvas cukini sēklas par labu cenu. Mēs pastāvīgi izmantojam dažādas akcijas, tāpēc jūs varat ne tikai lēti, ērti un ātri iegādāties cukini sēklas, bet arī baudīt bagātīgas ražas avotu!