Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Gundegas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Vislabāk, ka gundega aug mitrā vietā, mīl ēnu un humusa zemi. Zied apmēram 3 nedēļas, jūnijā, frotē ziedkopas. Kāte aug 30–40 cm augstumā. Ziedot, sīpolu ziediem ir nepieciešams daudz mitruma un ēnas; pēc ziedēšanas tie nezied.
Izžuvušos gundegu sakņu bumbuļus vajadzētu izrakt, savākt un uzglabāt telpās līdz pavasarim. Pirms stādīšanas bumbuļus iemērciet  uz nakti. Ierakšana ir 1-2 cm dziļumā Pēc daļēji atvērtu tauriņu noplēšanas tos var ievietot vāzē, un tauriņi Jūs iepriecinās līdz 2 nedēļām.

Puķu dobēs audzē tikai dažas tauriņu šķirnes. Lielākā daļa sugu ir sastopamas mitrajās Lietuvas pļavās un mežos. Daudzus no šiem sīpolu ziediem ir grūti audzēt, tāpēc tos reti stāda klinšu dārzos, taču ir arī dekoratīvas sugas, kuras dod priekšroku ēnā.  
Izvēlieties tīkamākos sīpolu ziedus, un šie skaistie un smaržīgie ziedi ļoti ilgi rotās Jūsu dārzu. Mūsu tiešsaistes veikalā Jūs varat iegādāties sīpolu ziedus par īpaši pievilcīgu cenu. Skatot fotoattēlus, kuros attēlots ziedošo ziedu tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties piemērotu gundegu šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Sīpolu ziedu katalogā mēs izmantojam dažādas akcijas, atlaides, tāpēc peonijas, tāpat kā citus ziedus ir iespējams iegādāties par pieņemamāku cenu. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsiet unikālu skaistumu!