Filtrēt pēc

Sadaļas

Sadaļas

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 13,00 €

Kūdra, substrāti, komposts

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Kūdra, substrāti, komposts

Kūdras substrāti ir mākslīgi sagatavoti maisījumi augiem, ko veido svarīgākās sastāvdaļas: augsne, ūdens, minerālvielas un organiskās vielas. Ir svarīgi zināt, ka substrātam jābūt ar atbilstošu skābumu un optimālu barības vielu saturu. Labākais pārdodamais kūdras substrāts lielā mērā ir atkarīgs no pašas kūdras. Kūdras substrāti ir piemēroti dārzeņu audzētājiem, puķu audzētājiem, amatieriem vai profesionāliem dārzkopjiem. Kvalitatīvus kūdras substrātus ražo, ņemot vērā augu augšanas īpašības, dabas apstākļus un vidi, kurā tie tiks audzēti.

Substrātus var izmantot kā augsnes substrātu siltumnīcās, dekoratīvo un dārzkopības saimniecībās; dārzeņu, dekoratīvo augu sējai un piķēšanai. Dekoratīvie mulčētāji ir arī lielisks dekoratīvs līdzeklis vides uzlabošanai, kas saglabā mitrumu augsnē un pasargā augsni no erozijas.

Mūsu tiešsaistes veikalā varat iegādāties kūdras substrātu dārzam, telpaugiem, sēklām diedzēšanai, āra un siltumnīcu dārzeņiem, atsevišķiem augiem, piemēram, kaktusiem un orhidejām. Pēc attēliem, nosaukumiem un pielietojuma veidiem jūs varat viegli atrast savām vajadzībām piemērotu kūdras substrātu. Mēs piedāvājam dažādas akcijas kūdras substrātiem, kas tiek pārdoti tiešsaistē, lai jūs varētu iegādāties nepieciešamo un jums vērtīgo kūdru par zemāku cenu. Ietaupiet naudu un baudiet kvalitatīvākus augus, dārzeņus un augsni!