Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Dažādas rudenī stādāmas puķes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Šajā sadaļā atradīsit dažādus no seniem laikiem populārus vai joprojām reti sastopamus ziedus puķu dobēs, nepretenciozus vai dīvainākus, dekoratīvus augus ar krāsainām ziedkopām vai lapām.

Sīpolu ziedi tiek iegūti un iestādīti rudenī, un zied pavasarī. Dažādi sīpolu ziedi, piemēram, tulpes, narcises, hiacintes, fritilijas, dekoratīvie ķiploki, viper sīpoli, krokusi. Sīpolu ziediem nepatīk stāvošs ūdens, bet augšanas periodā tiem ir nepieciešams daudz mitruma un mēslojuma.
Septembra sākumā Jūs jau varat stādīt narcises, un no septembra vidus tiek stādītas tulpes. Vislabvēlīgākais periods ir oktobra otrā dekāde, kad pastāvīgā temperatūra ir 8 ° C.
 Mūsu tiešsaistes veikalā mēs piedāvājam plašu sīpolu ziedu klāstu - katrs izvēlēsies sev piemērotus ziedus, atbilstoši Jūsu vajadzībām! Sīpolu ziedi tiek pārdoti par īpaši pievilcīgu un pieejamu cenu ikvienam. Skatot fotogrāfijas, kurās attēlots ziedošā zieda tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties sev piemērotu ziedu šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēlu, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Dažādu sīpolu ziedu katalogā mēs pastāvīgi piemērojam dažādas akcijas, atlaides augiem un citām sēklām, tāpēc jūs varat iegādāties nepieciešamos sīpolu ziedus par ļoti pieņemamu cenu. Jūs ne tikai ietaupīsit, bet arī izbaudīsit unikālu skaistumu!