Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Begonijas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Begonija Camelia

Cena 0,79 €
Availability: Izpārdots

Begonijas

Begonijas ir patiešām lielisks puķu dobes augs. Skaistos sarkanos, rasas un baltos toņus, kas mijas ar balto, var izmantot ļoti radoši, tāpēc begonijas bieži vien izvēlas masveida stādīšanai dārzos un puķu dobēs.

Ir trīs šī auga šķirnes: bumbuļlapu un krūmlapu. Lielākā daļa begoniju ir viengadīgās, taču ir arī tādas, kas ziemo vairākas sezonas. Dažām ir vienziedu ziedi tikai ar vienu ziedlapiņu rindu, citām - dubultziedu ziedi ar daudzām ziedlapiņu rindām. 

Izvēlieties dažādas formas, izmērus un krāsas, un jūs tiksiet apbalvoti ar skaistiem ziediem un lapotni!

Begonijām kā telpaugiem piemīt pozitīvā īpašība absorbēt dažādas specifiskas smakas un pat indīgas vielas, kas var atrasties iekštelpu gaisā. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki izvēlas izvietot šo augu tikko izremontētās telpās, kad vēl jūtama būvmateriālu smarža vai izgarojumi.

Begonijām nepatīk rudens vai pavasara salnas, un tās vislabāk aug siltā vidē, tāpēc tās jāstāda pēc tam, kad vairs nav iespējamas pavasara salnas, kad laiks ir sasilis. Augsnei stādīšanai jābūt auglīgai, irdenai un labi aerētai. Mālainas augsnes nav piemērotas begonijām, un labākais komposts ir lapu komposta, kūdras vai rupjgraudu smilts maisījums. 

Pēc stādīšanas esiet pacietīgi, jo šiem skaistulīšiem būs nepieciešams laiks, lai nobriestu, un parasti tie sāk augt tikai tad, kad sākas vasaras karstums. Kad begonijas ir iestādītas, laistiet tās pēc vajadzības. Vismaz reizi nedēļā aplaistiet visu sakņu bumbu. Starp laistīšanas reizēm ļaujiet augsnes virsmai izžūt, jo pārlaistīšana var izraisīt puvi un slimības.

Lai nodrošinātu agrāku ziedēšanu, bumbuļus var sākt stādīt istabas podos aptuveni 8 nedēļas pirms stādīšanas ārā. Viss, kas jums nepieciešams, ir podiņš, mitrs audzēšanas maisījums un silta, saulaina vieta. Begonijas nebeidz pārsteigt ar savu daudzpusību un to, ka tās nav jāapsmidzina. 

Vēl nekad nav bijis vieglāk un ērtāk apstādīt dārzu ar kvalitatīvām sīpolpuķēm, kuras vēlāk būs prieks redzēt ziedošas! Mūsējie interneta veikals www.nojus.lt piedāvā plašu rudens un pavasara ziedu klāstu par pievilcīgām cenām!