Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Kolrābji

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Kolrābji

Rāceņu kāposti

Rāceņkāposti jeb kolrābji (līdzības dēļ ar rāceņiem) ir parasto kāpostu šķirne. Pārtikā izmanto gan ovālos kātiņus, gan no tiem augošās lapas. Kolrābju lapās ir pat vairāk uzturvielu nekā stublājos. Garša ir līdzīga kā rāceņiem un baltajiem kāpostiem.

Kāļi ir lielisks C un B grupas vitamīnu, karotīna, folskābes, kalcija, fosfora, dzelzs, vara, magnija, kālija un selēna avots. Tajos ir vairāk C vitamīna nekā apelsīnos! Kolrābjos ir daudz šķiedrvielu, tāpēc tie uzlabo gremošanu. Tie ir ieteicami diabēta slimniekiem, jo regulē cukura līmeni asinīs, uzlabo asinsriti un pazemina asinsspiedienu.

Tie labi aug viegli skābās vai neitrālās smilšmāla un vieglās mālainās augsnēs. Lai iegūtu agru ražu, sēj marta pirmajā pusē siltumnīcā vai kastēs istabā. Vēlākai ražas novākšanai sēj aprīlī augsnē zem seguma. Rudens ražai sēj maija beigās/jūnija sākumā. Mēslojiet tikai ar minerālmēslojumu, kad stādi ir iesakņojušies. Ražu novāc, kad bumbuļi ir izauguši līdz 6-8 cm diametrā. Vēlīnajām šķirnēm stublāji izaug līdz 10-12 cm diametrā, un tos nogriež tieši pirms salnām.

Gan amatieri, gan profesionāli dārzkopji būs apmierināti ar Noah's Seeds tiešsaistes veikalā pārdotajām rāceņu sēklām un iegūto ražu. Mūsu mērķis ir piedāvāt jums kvalitatīvas sēklas par ļoti labām cenām, kas ir pieejamas ikvienam! Ziedkāpostu sēklu iegāde tiešsaistē ir ne tikai lēta, bet arī ērta. Mēs garantējam bagātīgu un veselīgu ziedkāpostu ražu!