Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 20,00 €

Stādu kastītes, puķu podi

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Slēgtas kastītes sēklu diedzēšanai
Dažu dārzeņu un citu veidu augu stādus sagatavo pirms dārzeņu un dažādu augu sēšanas, tāpēc gan amatieriem, gan profesionāliem dārzniekiem ir jānodrošina podi, piemērotas kastes un slēgtas vietas dīgšanai.

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit lielisku plastmasu Slēgtas vietas dīgšanai ar kūdras tabletēm dažādu augu, piemēram, dārzeņu, ziedu, dekoratīvo krūmu un krūmu, stādīšanai. Šīs plastmasas slēgtās dīgtspējas vietas sastāv no 12 iedobēm.
Piedāvājam arī siltumnīcas Slēgtas dīgtspējas vietas ar kūdras tabletēm dažādu augu stādu dīgšanai un dabiskas Slēgtas dīgšanas vietas bez nezāļu un patogēnu sēklām. Tie aizsargā augoša sakņu sistēmu no mehāniskiem bojājumiem vai deformācijām transplantācijas vai transportēšanas laikā. Jūs varat arī atrast dažādu izmēru plastmasas kastes.

Mūsu tiešsaistes katalogā mēs piedāvājam katram dārzniekam iegādāties aizslēgtas vietas dīgšanai par pieņemamām cenām. Fotoattēlos attēlota siltumnīca, plastmasa, kūdra Slēgtas dīgtspējas vietas ar precīziem nosaukumiem, izmēriem, norādījumiem par to, ko jūs varat stādīt, tāpēc izvēlieties sev labāko! Tiek pārdotas slēgtas vietas dīgšanai un plastmasas kastes, mēs pastāvīgi izmantojam dažādas akcijas, tāpēc jūs varat iegādāties dīgstu audzētavas par īpaši zemām cenām!