Maksājuma metodes:

Pasūtījumiem līdz 10 € tiek piemērota 1,99 € administrēšanas maksa

IZMANTOJOT ELEKTRONISKO BANKU (BANKAS SAITE)

________________________________________

Apmaksājiet par precēm, izmantojot elektroniskās bankas sistēmas - izmantojot maksājumu starpnieku Montonio Finance, un jūs tiksiet novirzīts uz savas izvēlētās bankas lapu.

Pasūtījuma posmā "Maksājums" izvēlieties savu banku, un jūs automātiski tiksiet novirzīts uz bankas sistēmu, kur varēsiet veikt maksājumu. Kad maksājums būs veikts, bankas lapa tiks aizvērta, un jūs atgriezīsieties mūsu e-veikalā.

MAKSĀJUMS AR KARTI

Maksājiet par precēm tiešsaistē, izmantojot maksājumu karti. Ja izvēlaties šo maksāšanas veidu, par pasūtījumu samaksāsiet uzreiz, ievadot 16 ciparu kartes numuru un īsu CVV kodu (Visa, MasterCard, Maestro kartēm 3 ciparu CVV kodu atradīsiet blakus paraksta joslai kartes aizmugurē).

SVARĪGI! Maksājumi ar karti tiek pieņemti tikai tad, ja banka, kas izsniegusi jūsu karti, piedalās drošu tiešsaistes maksājumu programmās (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc kartes datu ievadīšanas jūs varat tikt novirzīts uz kartes izdevējas bankas tīmekļa vietni, lai ievadītu drošības kodu, kas nepieciešams jūsu identitātes pārbaudei. Ja maksājums netiek apstiprināts, lūdzu, sazinieties ar savu kartes izdevējbanku vai izvēlieties citu maksājuma veidu.

.

AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

________________________________________

Lūdzu, samaksājiet par preci, veicot naudas pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu. Jūs varat pārskaitīt naudu bankā, Perlo terminālī vai Lietuvas pasta nodaļās visā Lietuvā.

Maksājuma veikšanai ir nepieciešami rekvizīti:

Saņēmējs: UAB Seeds online

Uzņēmuma kods: 306241840

Konts: LT407300010176778247

Banka: Swedbank AB

Maksājuma mērķis: "pasūtījuma numurs".

Svarīgi, lai maksājuma mērķa laukā norādītu pasūtījuma numuru. Šādā veidā mēs varēsim ātrāk redzēt, par kuru pasūtījumu veikts maksājums.