Viengadīgās un divgadīgās puķes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Viengadīgās un divgadīgās puķes

Gada ziedi ir piemēroti audzēšanai dažādās puķu dobēs, no kurām dažas tiek audzētas podos. Viņiem ir vairākas priekšrocības: lielākā daļa zied ilgu laiku, spilgti, krāsaini, tāpēc ziedu dārzs ir dekoratīvs visu sezonu. Pietiek ar sēklu iegūšanu, savlaicīgu sēšanu un rūpēm par tām: nezāles, izravēt.
Divgadīgu ziedu izstrāde prasa divus gadus. Sēklas podos sēj vasarā. Kad stādi aug 3-4 lapas, tos stāda podos, kur veido lapu puvi. Tos pārnes uz puķu dobēm rudenī vai pavasarī. Daži no tiem sāk ziedēt agri un drīz pēc ziemas priecē visus ar bagātīgām košām krāsām.
Pansies, surfinia, petunias, magones, cockscomb un vēl daudz vairāk - mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat izvēlēties un iegādāties augstas kvalitātes viengadīgu un divus gadus vecu ziedu sēklas, lai izveidotu savu sapņu ziedu! Pārdodamo viengadīgo un divgadu ziedu sēklas ne tikai krāsos apkārtni ar dzīvīgām krāsām, bet arī varēs izveidot dažādus dizainus, izmēģināt vairāk ziedu veidus. Un, protams, rada neaizmirstamu skaistumu! Izvēlieties gada un divu gadu ziedu sēklas pa sugām, ziedu formām, krāsām, precīziem nosaukumiem, fotogrāfijām un detalizētiem aprakstiem. Mēs pastāvīgi koncentrējamies uz akcijām, tāpēc iegūstiet izdevīgu cenu - tā ir tā vērts! Gada un divu gadu ziedu sēklas tiešsaistē varat iegādāties ne tikai lēti, bet arī ērti, izmantojot tikai dažas pogas.