Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 3,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Galviņkāposti

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Kāposti

Cena 0,49 €
Availability: Izpārdots
Galviņkāposti

Galviņkāposti

Kāposti ir viens no visbiežāk sastopamajiem dārzeņiem Eiropā. Tiek uzskatīts, ka eiropieši tos izmantoja 100-50 tūkstošus gadu pirms mūsu ēras. Senajā Romā kāposti tika pasniegti desertam, un tika uzskatīts, ka tas ir ne tikai ēdiens, bet arī daudzu slimību izārstēšana. Kāposti šobrīd tiek uzskatīti par visnoderīgākajiem dārzeņiem cilvēka ķermenim. Lai arī šis dārzenis nāk no savvaļas auga, šodien tas ir viens no populārākajiem mājās gatavotajiem dārzeņiem. Ir zināmi pat vairāki kāpostu veidi. Visizplatītākie ir kāposti un ziedkāposti.
Gan ziedkāpostu, gan kāpostus var lietot svaigus un pareizi pagatavotus. Kāpostus daudzu gadsimtu garumā vērtē pēc tā uzturvērtības, produktivitātes un ilgtspējības. Kāpostus audzēt nav grūti. Šie dārzeņi dod priekšroku smagākai, mitrākai, caurlaidīgai augsnei. Pavasarī augsne kāpostu stādīšanai jāapaugļo. Atkarībā no sugas kāpostu sēklas kādu laiku sadīgst un pēc tam sēj dārzā.
 
Kāpostu un ziedkāpostu sēklām ir atšķirīgas īpašības, kas noved pie atšķirīgām sēšanas un dīgtspējas īpašībām. Kāposti mīl mitrumu, tāpēc ir nepieciešama pastāvīga laistīšana. Kāposti ir bagāti ar C vitamīnu, ogļhidrātiem, aminoskābēm un citām labsajūtai nepieciešamām minerālvielām.Sarkanie un baltie, vēlie, agri vai vidēji agri kāposti - jums atliek tikai izvēlēties! Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat iegādāties kāpostu sēklas. Pieejamās kāpostu sēklas un audzētās kultūras apmierinās gan dārzniekus, gan profesionāļus. Precīzi nosaukumi, fotogrāfijas un sīks apraksts palīdzēs noteikt piemērotas kāpostu sēklas. Mēs cenšamies jums piedāvāt augstas kvalitātes kāpostu sēklas par izdevīgu cenu. Tāpēc izmantojiet dažādas akcijas! Kāpostu sēklas internetā varat iegādāties ne tikai lēti, bet arī ērti, izmantojot tikai dažas pogas, lai jūs varētu veltīt dažas minūtes. Baudiet bagātīgo kāpostu ražu!