Rudenī stādāmas puķes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Peonija URSYNOW

Cena 4,99 €
Availability: Izpārdots

KROKUSI ZONATUS

Cena 4,99 €
Availability: Izpārdots

Tulpes FORMOSA

Cena 2,99 €
Availability: Izpārdots

Tulpes ESPERANTO

Cena 2,99 €
Availability: Izpārdots
Rudenī stādāmas puķes

Kopš septembra vidus ir laiks stādīt tulpes, hiacintes, krokusus, narcises un citas rudens augu sīpolus. Šajā katalogā ir atjaunināts rudens puķu sīpolu sortiments!

  Rudens sīpolu ziedi labi aug atklātās vietās un gaišās daļēji ēnainās vietās. Vispiemērotākā zeme ir caurlaidīga un humusa, piemērota arī smilšmāls, smilšmaina. Slikta smilšaina augsne jāuzlabo ar kompostu, mālu un ļoti mālainu augsni ar kūdru vai smiltīm.
 Augšanas periodā augsnei jābūt mitrai. Rudens puķēm kaitīgs ir gan sausums, gan patstāvīgs mitrums. Lai veiksmīgi izveidotu jaunus sīpolus un sakneņus, augus vajadzētu mēslot. Pareizi kopjot rudens ziedus, ziedi vienā vietā var augt apmēram 5 gadus. Sīpolu ziedi pārsprāgst, kad ziedlapiņas kļūst dzeltenas un tiek stādītas augsnē no augusta beigām līdz oktobra sākumam atbilstoši katras šķirnes vajadzībām. Rudens puķu sīpoli tiek pārdoti tiešsaistē un par pievilcīgu cenu visiem. Tāpēc iegādājieties ziedus ne tikai ērti, ātri, bet arī ietaupiet! Izvēlieties vēlamos ziedus atbilstoši ziedu veidam, formai, stādīšanas vietai. Fotoattēlos ir attēlots zieda tips, forma, precīzs šķirnes nosaukums, un, noklikšķinot uz fotoattēla, Jūs varat iepazīties ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas īpašībām. Pārdoto sīpolu ziedu katalogā mēs pastāvīgi piemērojam dažādas akcijas, atlaides augiem un citiem rudens ziediem, tāpēc pērciet ziedus par zemāku cenu. Lēti sīpolu ziedi - vairāk šķirņu Jūsu puķu dārzā!