Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 4,00 €

Aktīvie filtri

 Īrisi

Iris L., saukts arī par īrisiem, ir daudzgadīgi sakneņu vai sīpolu ziedi, kam raksturīga visdažādākā krāsa. Ir zināmas vairāk nekā 300 īrisu šķirnes. Mūsu puķu dārzos un bērnībā visbiežāk audzēja hibrīdu zilo ziedu varavīksnene (Iris germanica), kas iegūta pēc Iris germanica sugas šķērsošanas ar citām šķirnēm un to šķirnēm. Tika audzētas daudzas skaistas šķirnes ar krāsainiem un dažos gadījumos patīkami smaržojošiem ziediem.
Īrisi tiek stādīti saulainā vietā, aizsargātā no vēja, vaļīgā un auglīgā augsnē. Zemu griezti īrisi ir lieliski piemēroti stādīšanai puķu podos. Pirms stādīšanas sakneņu iegremdē kālija permanganāta šķīdumā, tāpēc to stāda sekli (mugurai jāatrodas uz augsnes virsmas). Īpaša piesardzība nav nepieciešama, panes sausumu. Stādīšana no augsnes ziemai nav nepieciešama, ir nepieciešams tikai saīsināt virszemes daļu līdz 15 cm un mēslot (var aptvert vairāk izdomātu šķirņu). 3-5 gadus aug vienā vietā.
Īriss ir viena no skaistākajām daudzgadīgo sīpolu ziedu šķirnēm: Sibīrijas, dzeltenzaļu, japāņu, garu un daudzu citu veidu īrisu, šo augu sugas vairojas un nu jau ir vairāk nekā 400. Šo augu ziedi ir lieli, un ir arī divi. Ziedlapiņas ir krāsotas ar daudzkrāsainām vēnām. Zied no jūlija līdz augustam. Tās aug gan saulainā vietā, gan ēnā, labi kultivētā augsnē.Sīpolu puķes sēj svaigi novāktas vai kaltētā formā. Pārsvarā zied tikai otrajā gadā. Īrisi atšķiras pēc formas, augstuma, faktūras, zarojuma un krāsu daudzveidības. Vai jums ir grūti izvēlēties kvalitatīvus sīpolu ziedus, lai dekorētu savu dārzu? Mūsu tiešsaistes veikalā Jums ir iespējams iegādāties sīpolu ziedus par īpaši pievilcīgu cenu. Vienkārši, ātri un lēti! Skatot fotoattēlus, kuros attēlots ziedošo ziedu tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties piemērotu īrisu šķirni.
Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Sīpolu ziedu katalogā mēs izmantojam dažādas akcijas, atlaides, tāpēc iegādājieties sīpolu ziedus, tāpat kā citus ziedus, par izdevīgāku cenu. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsiet unikālu skaistumu!