Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 1,00 € - 2,00 €

Anemones

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Vizbulītes (Anemone)
Visas vizbulīšu šķirnes ir ērti un izturīgi augi, taču, tāpat kā citiem augiem, viņiem ir vajadzīga īstā vieta, kur stādīt. Šie augi labi aug labā, humusam līdzīgā, mitrā augsnē un daļēji ēnā. Viņiem nepatīk sausums, ziemā tos vajadzētu nosegt. Šie sīpolu ziedi ir ne tikai dekoratīvi, bet arī indīgi augi. Dārzkopībā ieteicams valkāt cimdus, lai novērstu ādas kairinājumu.
Vizbulītes var stādīt zem augļu kokiem, augstākiem krūmiem vai pļavās, kur saule nedeg. Augiem patīk daļēji mitras, humusīgas augsnes, kurās ūdens nenosēžas, un vasarā stādīšanas vieta neizžūst. Labākais laiks šo augu pārstādīšanai ir vasara. Pēc kātu izbalēšanas veidojušies pumpuri jau ir sakneņos. Vizbulītes pārstāda ļoti agri pavasarī, tūlīt pirms dīgtspējas.
Jūs varat iegādāties sīpolu ziedus par īpaši pievilcīgu cenu. Skatot fotoattēlus, kuros attēlots ziedošo ziedu tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties piemērotu vizbulīšu šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Sīpolu ziedu katalogā mēs izmantojam dažādas akcijas, atlaides, tāpēc vizbulītes, tāpat kā citus ziedus ir iespējams iegādāties par pieņemamāku cenu. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsiet unikālu skaistumu!