Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0,005kg - 0,009kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Asteres

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Asteres

Kalliseftus sēklas
Kallistefus ir viens no populārākajiem ziediem. Riteņi mīl auglīgu zemi, ūdens un gaisa caurlaidīgu, aug saulainās vietās un ir izturīgi pret salu. Audzējot un iekraujot Kallistefus, nepieciešams papildus mēslot, kā arī laistot sausumu, jo ziedēšana ir sliktāka. Izvēlieties mēslošanas līdzekļus ar minimālu slāpekļa daudzumu, it īpaši amonija veidā. Nebojā augsni, kas apaugļota ar svaigiem kūtsmēsliem.

Kallistefus audzē laukakmeņos, puķu dobēs, apmalēs, sagrupēti puķu dobēs, piemēroti pušķiem un audzēti podos. Lai izgatavotu gredzenveida ziedus, ir jānoņem sānu rudmenti. Kallistefus sēklas nogatavojas septembra beigās, novāc vairākas reizes, dīgst 2-3 gadu laikā.
Izvēlieties atbilstošās Kallistefus sēklas, un šie skaisti, dzidri un krāsaini gredzeni ilgi dekorēs jūsu apkārtni. Mūsu tiešsaistes katalogā pārdošanā esošās sēklas ir ārkārtīgi pievilcīgas un pieejamas visiem. Jūs atradīsit pareizo Kallistefus veidu, apskatot attēlus, kas precīzi atspoguļo auga izskatu, krāsu un nosaukumu. Noklikšķiniet uz fotoattēla, lai uzzinātu par augu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Pārdošanā katalogā mēs piedāvājam dažādu veidu ziedu sēklas, tāpēc jūs varat lēti iegādāties ziedus, tāpat kā citas augu sēklas, kas jums patīk. Jūs ne tikai ietaupīsit, bet arī izbaudīsit krāsainos augus!