Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Pētersīļi

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Pētersīļi

Pētersīļu sēklas


Pētersīļi nāk no Vidusjūras, latīņu nosaukums "aug uz akmens". Pašlaik tas ir viens no populārākajiem pikantajiem augiem. Pikanti augi tiek izmantoti ēdiena gatavošanā un kosmētikā. Lapas rada brīnišķīgu aromātu un garšu, to ēteriskās eļļas uzlabo gremošanu un stimulē apetīti. Pētersīļi ir bagāti ar sastāvu un ārstnieciskajām īpašībām, tos plaši izmanto kā ārstniecības augu tautas medicīnā. Šie zaļie un smaržīgie augi ir populāri dārznieku un amatnieku vidū.


Šie zaļie un smaržīgie augi ir populāri dārznieku un amatnieku vidū. Pētersīļi ir divus gadus vecs augs, ko parasti izmanto dažādu ēdienu sezonai un rotāšanai. Lapu pētersīļiem ir patīkama smarža un maiga garša, tāpēc tos bieži ēd kopā ar salātiem, zupām, zivju un gaļas ēdieniem.
Šie pikantie augi tiek sēti pavasarī, bet, lai iegūtu ātrāku ražu, pirms sēšanas pētersīļu sēklas tiek samitrinātas. Kaut arī pētersīļu sēklas ir ļoti mazas, tās nebaidās no aukstuma. Tāpēc sēšanas laikā neuztraucieties par vēsu gaisu. Pētersīļi tiek novērtēti arī ar uzturvērtību un vitamīnu pārpilnību. Tie ir bagāti ar olbaltumvielām un ogļhidrātiem.

Pētersīļi vislabāk jūtas, stādot atklātās vietās, mīl irdenas smilšmāla un smilšainas augsnes, bagātas ar organisko mēslojumu un mērenu laistīšanu, jo augi var sākt puvi ar pārmērīgu laistīšanu. Pētersīļi prasa kopšanu: tas prasa pastāvīgu ravēšanu, retināšanu un kapēšanu.
Pētersīļu sēklas var sēt visu gadu, viss, kas jums jādara, ir izvēlēties un pirkt! Pētersīļu sēklas, kuras tiek pārdotas mūsu tiešsaistes veikalā, ir augstas kvalitātes, ar uzturvērtību, bagātīgu ražu un pielietojumu, kas apmierinās gan amatierus, gan profesionāļus. Precīzi nosaukumi, attēli un apraksti palīdzēs izvēlēties pareizās sēklas. Mēs piedāvājam zāles sēklas par ļoti labu cenu! Izmantojiet pastāvīgo akciju dažādību! „Nojus“ interneta veikalā jūs varat iegādāties sēklas ne tikai lēti, bet arī ātri!