Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0kg - 0,015kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 3,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Atraitnītes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Atraitnītes

Cildotā atraitnīte
Cildotā atraitnīte ir viens no tiem ziediem, kuru nevar pievilināt ar savu maigumu, svaigumu un neparasto gredzena formu, kas nedaudz atgādina orhidejas ziedu. Šie ziedi ir vieni no iecienītākajiem dārza un dārza ziediem. Šis ir viens no agrākajiem pavasara ziediem, kas priecājas par savu ziedēšanu līdz pirmajām salnām. Atraitnītes sēklas un veidi ir pārsteidzoši savā daudzveidībā: ir daudz veidu stādaudzētavas, aromātiskas un hibrīdas pansijas.
Ziedi ir bagāti ar košām krāsām. Atraitnīšu krāsu palete ir ļoti plaša, no bālgani baltas līdz spilgtas krāsas ziediem. Atraitnīšu pavairo ar sēklām un veģetatīvi: dalot dīgļlapas, spraudeņus, zaļos spraudeņus. Atraitnīšu sēklas tiek sētas bedrēs, pārklātas ar augsni un ar nelielu ūdens daudzumu padzirdītas. Šie puķu ziedi neprasa daudz zemes, tāpēc tos var tūlīt stādīt laukakmeņos, kā arī mazās kastītēs vai puķu podos.
Atkarībā no sugas atraitnītes var būt viengadīgas vai daudzgadīgas. Lai arī ziedi nav maigi, tie dod priekšroku auglīgai augsnei un siltumam, savukārt sliktu dārza augsni var uzreiz apaugļot ar kūdru vai mēslojumu. Vietai nevajadzētu būt mitrai vai applūdai pavasarī, augi var vienkārši neizdzīvot.
Tiem, kam patīk šķirne un pastāvīga ziedēšana, atraitnīšu  sēklas ir viena no labākajām izvēlēm. Izvēlieties pareizās atraitnīšu sēklas, un šie brīnišķīgie, svaigie un krāsainie ziedi ilgi dekorēs jūsu apkārtni. Mūsu tiešsaistes katalogā tiek pārdotas atraitnīšu sēklas par ļoti pievilcīgu un pieejamu cenu. Jūs atradīsit pareizo veidu ar nosaukumu, apskatot attēlus, kas precīzi attēlo auga izskatu, krāsu un nosaukumu.Noklikšķiniet uz fotoattēla, lai uzzinātu par augu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Atraitnīšu sēklām, kuras tiek pārdotas katalogā, mēs izmantojam dažādas akcijas, tāpēc lēti varat iegādāties artraitnītes, tāpat kā citas jums patīk ziedu sēklas. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsit krāsainos augus!