Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 3,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Aktīvie filtri

Kannas CHAMPION

Cena 2,09 €
Availability: Izpārdots

Kannas ir dinamiskas, tropiska izskata augi, kas zied ar milzīgiem ziediem, kuru krāsa ir no gaiši pasteļtoņiem līdz spilgti oranžiem un sarkaniem. Milzīgās, džungļiem līdzīgās lapas ir gan vienkrāsainas, gan daudzkrāsainas. Tropu klimatā kaņepes ir daudzgadīgs lakstaugs, jo tai patīk siltums, bet kā viengadīgu augu to var audzēt gandrīz jebkur, ja vien tiek nodrošināts pietiekams saules starojums un mitrums.

Dārzos vislabāk kananas izskatās stādītas grupās, un puķu dobē var ielikt atsevišķus augus, taču tie neradīs tik ekskluzīvu un krāšņu ainu kā lielā pulkā. Canna sugas var pavairot ar sēklām.

Kannu sakneņi jāstāda podā vai kastē februārī - martā. un turēt istabā, siltumnīcā, kur ir gaisma, pēc sala briesmām tās var pārvietot ārā. Augam patīk mitrums, bet pacieš gandrīz jebkuru labi drenētu, irdenu, trūdvielām bagātu augsni ar pietiekamu organisko vielu daudzumu, patīk purva tipa apstākļi. Kannām vissvarīgākais ir daudz siltuma, lai ziedi attīstītos un lapas augtu un saglabātu labu krāsu.

Tā kā kaņepju lapas aug lielas, negribot tās sabojāt, jāstāda pēc iespējas aizsargātās no vēja vietās, un, ja stādām podos, izvēlieties pietiekami lielu, lai saknes varētu izplesties un augam pietiktu. telpa, kad tā izaug augstumā un neapgāžas.

Kanna ir uzkrītošs augs pat no attāluma, kas var pārvērst jūsu dārzu par tropu paradīzi!

Mūsējie interneta veikalā www.nojus.lt vari iegādāties cukurniedru spuldzes par ļoti pievilcīgu cenu!

www.nojus.lt - plašs rudens un pavasara sīpolpuķu klāsts, izvēlies un rotā savu puķu dārzu ar skaistiem ziediem!