Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 14,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Aktīvie filtri

Tulpes FORMOSA

Cena 2,99 €
Availability: Izpārdots

Tulpes ESPERANTO

Cena 2,99 €
Availability: Izpārdots

Tulpes VAN EIJK

Cena 1,69 €
Availability: Izpārdots

Tulpes UPSTAR

Cena 1,69 €
Availability: Izpārdots

Tulpes TORONTO

Cena 1,69 €
Availability: Izpārdots

Tulpes ir liliju dzimtas augs. Viņi dabiski aug visā Eiropā, Āzijā, Japānā un Ziemeļāfrikā. Ir aptuveni 100 tulpju sugu un vairāk nekā 3000 tulpju šķirņu.
Tulpes ir augi, kas dod priekšroku gaismai. Gaisma ir atkarīga no krāsas, lieluma, kātiņa, diametra, augstuma, ziedu lapu formas. Ja nav gaismas, tulpes zied vēlāk, ziedu skaits ir mazāks, un izrakto sīpolu masa ir mazāka nekā iestādīta. Veidojot lielu tulpju grupu, stādiet sīpolus trīsstūra formā, kuru leņķim vajadzētu sākt no jums un pakāpeniski paplašināties. Tādējādi ziedošo tulpju skaits vizuāli izskatīsies lielāks nekā patiesībā.

Tulpēm ir nepieciešams saulains, atvērts, bet no vēja pasargāta vieta. Spēcīgā un aukstā vēja dēļ tulpju ziedēšanas laiks ir daudz īsāks, stublāji sabojājas, augu izskats pasliktinās. Tulpēm ir piemērotas smilšmāla un smilšmāla augsnes ar pietiekamu humusa daudzumu. No daudzām slimībām var izvairīties, ja tulpes vienā vietā stāda ne biežāk kā reizi četros gados. Tulpes ieteicams stādīt tādā laikā, lai tās labi iesakņotos pirms sasaldēšanas. Saknēm vispiemērotākā temperatūra ir 6–10 oC. Galveno mēslojumu veic augsnes sagatavošanas laikā. Tulpes klasificē pēc ziedēšanas laika: agri, vidēji agri, vēlu. Šos sīpolu ziedus var stādīt dažādos veidos: podos, rindās, vagās. Labākais zemes izmantošanas veids ir augu audzēšana vienāda platuma podos vai svītrās, bet pēc stādīšanas lielākā daļa darba jāveic manuāli.


Izvēlieties tīkamākos sīpolu ziedus, un šie skaistie un smaržīgie ziedi ļoti ilgi rotās Jūsu dārzu. Mūsējie tiešsaistes veikalā Jūs varat iegādāties sīpolu ziedus par īpaši pievilcīgu cenu. Skatot fotoattēlus, kuros attēlots ziedošo ziedu tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties piemērotu tulpju šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Sīpolu ziedu katalogā mēs izmantojam dažādas akcijas, atlaides, tāpēc tulpes, tāpat kā citus ziedus ir iespējams iegādāties par pieņemamāku cenu. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsiet unikālu skaistumu!