Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

BIG PACK līnija

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Zirņi Senator

Cena 0,99 €
Availability: 136 In Stock

Dārzeņiem  ēdienkartē no tiem vajadzētu būt ikviena ikdienas uzturā, ieteicams ēst augļus un dārzeņus, kas audzēti viņu pašu mājsaimniecībās. Ja dārzeņi un pavasara zaļumi tiek audzēti Jūsu pašu dārzā vai ciematā, varat droši teikt, ka šādos dārzos pesticīdus neviens nelietos.
Lielais iepakojums ir kategorija, kurā jūs varat iegādāties vairāk diļļu, dārzeņu pupiņu, burkānu, sarkano biešu, redīsu, apaļo un  zirņu sēklas.
Mūsu elektroniskais katalogs piedāvā dažādu dārzeņu sēklu iegādi - Big pack līnijas dārzeņu sēklas tiek pārdotas lielākos daudzumos, tāpēc katram dārzniekam ir pieejamas par pieņemamu cenu! Liela iepakojuma līnija - izvēlieties no plaša salātu klāsta, gurķiem, tomātiem, zirņiem, redīsiem, pupiņām utt. Padomājiet par to, ko jūs vēlētos iestādīt, un izvēlieties piemērotās augu šķirnes. Fotoattēlā parādīts auga izskats un norādīts precīzs šķirnes nosaukums. Noklikšķinot uz fotoattēla, jūs varat vairāk iepazīties ar augu stādīšanas, audzēšanas, kopšanas un pielietošanas īpašībām. Sēklām, kuras tiek pārdotas no Big pack līnijas kataloga, tiek piemērotas dažādas akcijas un atlaides, tāpēc iegādājieties nepieciešamos dārzeņus par zemu cenu. Tā rezultātā jūs ne tikai ietaupīsit, bet arī audzēsit kvalitatīvus un veselīgus dārzeņus, kā arī iegādāsities lielu skaitu sēklu par izdevīgu cenu!