Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 5,00 €

Vēlziedes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Vēlziedes WATERLILY

Cena 4,99 €
Availability: Izpārdots

Colchicum Waterlily

Krokusi- visinteresantākie rudens ziedi. Viņi zied oktobra sākumā. Netālu no zemes mirdz balta, koši rozā vai purpura ziedkopa. Krokusi, kas pazīstams kā rudens lapas, nav ziedkopu un lapu, bet ziedi nav tik trausli, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena.

 Krokusi var ziedēt, kad nokrīt pirmais sniegs. Pēc sasalšanas ziedi tiek atjaunoti, un vēlā pavasarī krokusu zied vēl nedēļu pavasarī, kad kūst sniegs. Vislabāk krokusus audzēt akmens puķu dobēs, starp augļu kokiem vai puķu podos. Rudens krokuss labi aug starp narcisēm, kā arī tajās vietās, kur vismaz piecus gadus tām būs brīva vieta pārsēties.
 
 Izvēlieties vēlamos sīpolu ziedus, un šie skaistie ziedi ilgi dekorēs Jūsu dārzu. Mūsu tiešsaistes katalogā sīpolu.sīpoli tiek pārdoti par ļoti pieņemamu cenu. Skatot fotogrāfijas, kurās attēlots ziedošā zieda tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, var izvēlēties piemērotu rudens krokusus šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām.

Dažādu sīpolu ziedu katalogā mēs pastāvīgi piemērojam dažādas akcijas, atlaides augiem un citām sēklām, tāpēc ļoti lēti varat iegādāties  ziedu sīpolus. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī baudīsit daudzgadīgus augus!