Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Portulakas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Portulakas

Portulaka sēklas

Portulaka ir ikgadējs zieds, kura izcelsme ir Brazīlijā. Auga stublājs paceļas augšup, tas ir  mezglains, ļoti mazs, cilindriskas formas, kupls. Ziedi ir cieti, sakņojas cilmes apaugšdaļā un atklājas tikai saulainā dienā. Zied koši balti, rozā, sarkani, dzelteni, violeti no jūnija līdz oktobrim.

Portulaka sēklas tiek stādītas kastēs, puķu dobēs, akmeņainos dārzos. Tām patīk saulaina, silta vieta, sausa smilšmāla augsne. Portulaka sēklas izdīgst 8-12 dienu laikā. Cietās portulakas šķirnes ir dzinumos, kas sadalās augusta beigās, un stāda smilšainā augsnē puķu podos vai puķu kastēs. Ziemā stādus uzglabā siltumnīcā 10–15 ° C temperatūrā, kur tā ir viegla un sausa. Izbalējuši ziedi ir jānoplūc. Portulaka jāapgriež, tas palīdzēs radīt glītu auga izskatu, turklāt gaisa cirkulācija palīdzēs izvairīties no sēnīšu slimībām.
Piemeklējiet piemērotas portulaka sēklas, un bagātīgi, koši ziedi rotā jūsu puķu podus, puķu dobes  un terases! Mūsu tiešsaistes veikalā portulaka sēklas tiek pārdotas par pievilcīgu cenu, ir iespējams izvēlēties ziedus pēc fotoattēlu apskatīšanas, kas parāda auga veidu, tā krāsu un nosaukumu. Noklikšķinot uz fotoattēla, ir iespējams iepazīties ar auga stādīšanas, audzēšanas un kopšanas procesu.
 
Internetā pārdotajām portulakas sēklām mēs piedāvājam dažādas akcijas, lai Jūs varētu iegādāties portulaku par draudzīgu cenu. Izvēlieties no košo ziedu pārpilnības!