Filtrēt pēc

Sadaļas

Sadaļas

Zīmols

Zīmols

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 791,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Ražas novākšana

Ražas novākšana

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Slāņu daudzums

Slāņu daudzums

Sprādziena spiediens

Sprādziena spiediens

Platums

Platums

Šļūtenes garums

Šļūtenes garums

Asmeņa tips

Asmeņa tips

Visas preces

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

MISKANTAS KININIS -50%
-50%
  • -50%

MISKANTAS KININIS

Standarta cena 2,59 € Cena 1,30 €
Availability: 166 In Stock

Mūsējie sēklu un puķu sīpolu klāsts apmierinās pat visprasīgākās vajadzības. Jūs varat atrast viengadīgo un daudzgadīgo puķu sēklas, dārzeņu sēklas, ārstniecības augu sēklas, dekoratīvo zālaugu sēklas un dažādas puķu sīpolpuķes. Mēs piedāvājam arī plašu dārzkopības rīku klāstu. Iegādājoties sēklas tiešsaistē, jūs varēsiet izvēlēties no plaša ziedu un dārzeņu veidu, šķirņu un garšu klāsta. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu gaumei, audzēšanas apstākļiem vai dārza vai mazdārziņa dizaina vēlmēm. Nevilcinieties un izpētiet pilnu sēklu un sīpolu puķu klāstu, kas jūs gaida mūsējie tiešsaistes veikalā!

Mūsējie mērķis ir palīdzēt ikvienam dārzniekam izvēlēties augstas kvalitātes sēklas, kas atbilst viņa vajadzībām. Mēs piedāvājam plašu sēklu klāstu. Tāpēc aicinām jūs izbaudīt daudzveidību un kvalitāti, nodrošinot, ka jūsu dārzi ir ne tikai bagāti un daudzveidīgi, bet arī veicina jūsu veselību un labsajūtu. Sējot savas sēklas, jūs varat kontrolēt jebkura auga augšanas procesu, kas ļaus jums nodrošināt, ka jūsu augi aug veselīgi un spēcīgi, savukārt dārzkopība dos jums iespēju izbaudīt dārzkopību pašiem, gūt prieku, būt fiziski aktīviem un lieliski pavadīt laiku svaigā gaisā.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka dažādiem augiem ir dažādi stādīšanas periodi atkarībā no klimatiskajiem faktoriem un to augšanas īpatnībām. Agri pavasarī mēs varam baudīt agri iestādīto augu ražu, savukārt citas sugas priecājas tikai rudenī. Plānot sēšanu uz priekšu ir liels prieks un iespēja eksperimentēt ar jaunām dārzeņu vai puķu šķirnēm. Ļaujiet mums palīdzēt jums izvēlēties no plašā sēklu klāsta, kas piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dārzkopjiem. Aprakstos atradīsiet detalizētus sējas termiņus, audzēšanas padomus un citu svarīgu informāciju par to, kā veiksmīgi audzēt konkrētas sēklas, - tas ir lielisks veids, kā atvieglot izvēli daudzveidīga un bagāta dārza vai mazdārziņa izveidei.

Mēs pastāvīgi cenšamies nodrošināt klientu uzticību, katru sezonu ieviešot jaunus un uzticamus produktus. Mēs varam piedāvāt unikālas un retas šķirnes, un plašā dārzeņu un puķu sēklu klāsta, ko varat iegādāties, pamatā ir mūsējie apņemšanās nodrošināt augstu dīgtspēju un augšanas rezultātus. Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju iegādāties sēklas tiešsaistē bez papildu sarežģījumiem, jo to varat izdarīt, neizejot no mājām, ietaupot laiku. Atrodiet sev piemērotākās šķirnes un gatavojieties veiksmīgai un bagātīgai ražai!