Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 1,00 € - 5,00 €

Aktīvie filtri

Kūdras substrāti ir mākslīgi sagatavots augu maisījums, kas sastāv no vissvarīgākajiem komponentiem: augsnes, ūdens, minerālām un organiskām vielām. Ir svarīgi zināt, ka substrātiem jābūt pietiekami skābiem un tajos jābūt optimālam barības vielu daudzumam. Vislabāk pārdotais kūdras substrāts ir ļoti atkarīgs no pašas kūdras. Kūdras substrāti ir paredzēti dārzeņu audzētājiem, floristiem, mīļotājiem vai profesionāļiem. Augstas kvalitātes kūdras substrāti tiek ražoti, ņemot vērā augu augšanas īpašības, dabiskos apstākļus un vidi, kurā tie tiks audzēti.

Kūdras substrātus var izmantot kā augsnes substrātu siltumnīcās, dekoratīvo augu audzēšanai, dārzkopības saimniecībās, dārzeņu sēšanai, dekoratīvo augu audzēšanai un piķēšanai. Dekoratīvā mulča ir arī lielisks dekoratīvs līdzeklis vides uzlabošanai, tā saglabā mitrumu augsnē un aizsargā augsni no erozijas.

Mūsu interneta veikalā varat iegādāties kūdras substrātu dārzam, telpaugiem, sēklām diedzēšanai, āra un siltumnīcu dārzeņiem, atsevišķiem augiem, piemēram, kaktusiem un orhidejām. Pēc attēliem, nosaukumiem un paredzētā pielietojuma jūs varat viegli atrast savām vajadzībām piemērotu kūdras substrātu. Mēs piedāvājam dažādas akcijas mūsu tiešsaistē nopērkamajiem kūdras substrātiem, lai jūs varētu iegādāties nepieciešamo un jums vērtīgo kūdru par zemu cenu. Jūs ietaupīsiet naudu un baudīsiet kvalitatīvākus augus, dārzeņus un augsni!