Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1,00 €

Ražas novākšana

Ražas novākšana

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Baklažanai, baklažanų sėklos

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Baklažāni

Baklažānu uzturvērtība ir augsta. Baklažānos ir daudz šķiedrvielu, kas palīdz nodrošināt veselīgu gremošanas sistēmu, un augļu ogļhidrātu un šķiedrvielu harmoniskais līdzsvars palīdz uzturēt pareizu cukura līmeni asinīs. Tā kā tie ir mazkaloriju augļi, baklažāni ir jāiekļauj ēdienkartē, ja cenšamies zaudēt svaru.

Tie arī paaugstina labā holesterīna līmeni un pazemina sliktā holesterīna līmeni, pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu un ir lieliski palīgi cīņā pret anēmiju, jo tajos ir daudz dzelzs.

Tāpat kā daudzi citi dabiskas izcelsmes augi, arī baklažāni ir bagāti ar labvēlīgām uzturvielām. Papildus A, C, B1, B3, B6, B6, B9 un K vitamīniem, minerālvielām, piemēram, magnijam, kālijam, kalcijam, varam, šķiedrvielām un antioksidantiem.

Neapstrādāti baklažāni nav piemēroti ēšanai, bet, cepti, sautēti, vārīti, ar pildījumu, sautējumos vai sacepumos, atsevišķi vai kopā ar citiem dārzeņiem, tie ir piemēroti dažādiem ēdieniem.

Baklažānu sēklas dīgst vidēji 7-11 dienu laikā. Baklažāniem nepieciešams daudz mitruma, un dienas pirmajā pusē tie jālaista ar remdenu ūdeni. Lai iegūtu lielus un sulīgus augļus, dārzeņi jāmēslo jūlijā.

Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejams plašs agro, vidēji agro un vēlo baklažānu šķirņu klāsts. Iegādājieties baklažānu sēklas audzēšanai gan siltumnīcā, gan zem plastmasas, gan ārā. Pārdošanā ir plašs baklažānu sēklu klāsts, tāpēc katrs dārznieks - gan amatieris, gan profesionālis - atradīs savām vajadzībām piemērotu baklažānu šķirni. Precīzi nosaukumi, fotogrāfijas un detalizēti apraksti palīdzēs jums iepazīt un izvēlēties šķirnes, kopšanas un citas īpašības. Mūsu mērķis ir piedāvāt jums kvalitatīvas sēklas par labām cenām. Mēs vienmēr rīkojam akcijas, tāpēc jūs varat ne tikai iegādāties lētas baklažānu sēklas, bet arī baudīt bagātīgu un veselīgu ražu!