Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0,002kg - 0,51kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 45,00 €

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Ķirbji, kabači sēklas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Patisoni Disco

Cena 0,49 €
Availability: Izpārdots
Ķirbji, kabači sēklas

Ķirbju sēklas


Ķirbis ir viens no gaidītākajiem rudens dārzeņiem. Lielus, nogatavojušos ķirbjus parasti audzē pārtikai un sulai, bet tos bieži izmanto ēdiena dekorēšanai. Kā mēs visi zinām, ķirbis ir Helovīna simbols, tāpēc katru gadu arvien vairāk cilvēku mājās audzē ķirbi. Ķirbji ir viengadīgi, taču tos augstu vērtē ar uzturvērtību un izturību pret laikapstākļiem. Ķirbi izmanto dažādu sautējumu, zupu un pīrāgu cepšanai.

Ķirbis ir dārzenis, kurā nav atkritumu, tas ir īpašs, jo to var pilnībā patērēt, un tā sēklas mums ir īpaši noderīgas. Ideāli piemērots dzīvnieku barībai un lietošanai pārtikā. Sēklas ēd atsevišķi, pievieno salātiem. Ķirbju sēklas ir pilnas ar vitamīniem un barības vielām: olbaltumvielām, B, E, C un PP vitamīniem. Ķirbju sēklas stiprina asinsvadus un pazemina holesterīna līmeni asinīs, un tās ir lielisks enerģijas avots.
Ķirbji labi aug auglīgā zemē ar nelielu daudzumu humusa, bezskābās, strauji sasilstošās augsnēs. Ķirbju augsne ir dziļi jāaudzē. Ķirbjiem patīk karstums, tāpēc tie tiek audzēti pasargāti no vēja, labi apgaismotās, saulainās un siltās vietās. Lai novērstu slimības un kaitēkļus, jums nevajadzētu iestādīt ķirbi, kur tika audzēti gurķi, cukini un skvošs. Ķirbji ir jutīgi pret salu, tāpēc tos sēj vēlu, kad ceriņi zied, kad augsne sasilst līdz 12–13 grādiem.  

Izvēlieties un iegādājieties ķirbju sēklas un baudiet ne tikai lielu ražu, bet arī plaši izmantojamu pārtikas ražošanā, kas ir bagāts vitamīnu avots! Mūsu tiešsaistes veikalā nopērkamās ķirbju sēklas ir augstas kvalitātes, ar bagātīgu veselīgu augļu ražu, tāpēc gan amatieru dārznieki, gan profesionāļi būs gandarīti. Precīzie nosaukumi, attēli un informatīvie apraksti palīdzēs jums izvēlēties pareizās ķirbju sēklas. Mēs piedāvājam sēklas par ļoti labu cenu! Mēs arī pastāvīgi piemērojam dažādas akcijas! Jūs varat ne tikai lēti tiešsaistē iegādāties ķirbju sēklas, bet arī ietaupīt laiku, izmantojot dažas pogas!