Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 8,00 €

Hipeastri (amariļļi)

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Meliļu (Amaryllis) audzēšana

- Pirms stādīšanas sīpola apakšdaļa un saknes uz dažām stundām jāuztur remdenā ūdenī. Stādīšanai jānotiek no oktobra līdz aprīļa beigām.
- Poda diametram jābūt par 2,5 cm lielākam nekā sīpola diametram. Meliloti dod priekšroku mazākiem podiem.
- Poda apakšā jābūt caurumam/caurumiem drenāžai.
- Sīpols jāstāda bagātīgā kompostā.
- Stādot nebojājiet saknes.
- Daļēji piepildiet podiņu ar augsni un ievietojiet sīpolu tā, lai, piepildot augsni, sīpola augšējā trešdaļa izvirzītos ārā.
- Pēc iestādīšanas labi aplaistiet un pēc tam regulāri nelietot, līdz parādās zaļi asni. Ja augsne izžūst, nelaistiet biežāk kā reizi nedēļā, jo pārlaistīšana bojā saknes un izraisa to pūšanu. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ amarilīnam neizdodas augt.
- Novietojiet podiņu netiešā apgaismojumā, pārliecinoties, ka augsne ir mitra, bet ne pārmitra.
- Uzglabājiet augu istabas temperatūrā.
- Ik pēc dažām dienām pagrieziet podiņu, lai nodrošinātu, ka zieda stublājs saņem vienādu slodzi no visām pusēm un aug taisni.
- Sākumā ziedi būs zaļi, bet pēc tam iegūs savu īsto krāsu.
- Melilēna jāpārstāda ik pēc 3-4 gadiem pēc "atpūtas" perioda pirms ziedēšanas.

Iepērkoties tiešsaistē, var ātri un viegli atrast sīpolpuķes par pievilcīgām cenām. Izpārdošana vai akcija ne tikai ļaus jums ietaupīt naudu, bet arī sniegs iespēju priecāties par vēl lielāku puķu dārzu.

Noah's Seeds interneta veikalā www.nojus.lt ir plašs rudens un pavasara sīpolpuķu klāsts - izvēlieties no plašā sīpolpuķu klāsta un izrotājiet savu puķu dārzu ar skaistiem ziediem!