Filtrēt pēc

Svars

Svars

  • 0,003kg - 0,007kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 3,00 €

Derlius

Derlius

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Meža zemeņu, zemeņu sēklas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Zemenes Rugia -50%
-50%
  • -50%

Zemenes Rugia

Standarta cena 0,49 € Cena 0,25 €
Availability: 223 In Stock

Meža zemenes


Jau sen ir zināms, ka zemeņu lapas un ogas tika izmantotas zāļu veidā dažādu slimību ārstēšanai. Tautas medicīnā zemenes bija vieni no pirmajiem ārstniecības augiem. Zemenes ir visgaršīgākās un smaržīgākās ogas, kas ir ļoti veselīgas bērniem un pieaugušajiem. Meža zemeņu ogas un lapas var stiprināt ķermeni rudenī un ziemā, ārstēt saaukstēšanos, caureju, reimatismu, anēmiju, svara zudumu, apturēt asiņošanu, cieš no diabēta un ārstēt citas veselības problēmas.
Podus zemeņu sēklām sagatavo 1-2 mēnešus pirms stādīšanas. Pirms stādīšanas vislabāk nav mēslot augsni ar svaigiem kūtsmēsliem. Ja augsne ir mitra, šīs ogas jāaudzē augstās gultās. Smilšainās augsnēs mitruma trūkuma dēļ ogas mēdz augt mazas. Zemenēm nepieciešama vieglāka, nedaudz skāba augsne ar tikpat daudz humusam līdzīgu smilšmāla vai smilšmāla. Lai arī zemenes mīl mitrumu, tomēr no tā vajadzētu izvairīties. Vieta, kur audzēs zemenes, ir jāaizsargā no vēja, pretējā gadījumā var rasties sēnīšu slimības.
Mūsu tiešsaistes veikalā kvalitatīvas zemeņu sēklas tiek pārdotas par cenu, kas ir pieņemama visiem. Mēs garantējam, ka iegūtās zemeņu sēklas un laba un smaržīga raža iepriecinās gan dārzniekus, gan profesionāļus. Precīzi nosaukumi, fotoattēli un detalizēts apraksts palīdzēs izvēlēties pareizo zemeņu veidu, izlemt par kopšanu un uzzināt vairāk funkciju. Mēs cenšamies Jums piedāvāt kvalitatīvas zemeņu sēklas par izdevīgu cenu. Mūsu katalogā akcijas tiek pastāvīgi piemērotas, tāpēc noteikti izmantojiet šo iespēju! Zemeņu sēklas tiešsaistē var iegādāties ne tikai lēti, bet arī ērti - tikai ar dažiem peles klikšķiem. Priecājieties par aromātiskajām un garšīgajām ogām!