Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Kukurūza

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Kukurūzas sēklas

Кukurūza tās ir labi pielāgots dažādiem apstākļiem un pašlaik tiek audzēts gandrīz visā pasaulē, valstīs, kur vasaras ir siltas. Kukurūza vislabāk aug un nogatavojas auglīgākajā un mitrākajā ūdenī un gaisā caurlaidīgajā augsnē. Labāk ir sēt kukurūzas sēklas vietā, kas aizsargāta no vēja.


Kukurūzas graudi tiek ēst svaigā veidā, vārīti, saldēti vai konservēti, un kukurūzas kāti un lapas ir lieliska lopu barība. Kukurūzas vālītes ir bagātas ar A un C, D, B vitamīniem, kāliju, kalciju un dzelzi. Kukurūza ir lielisks selēna avots, tāpēc šis dārzenis aptur novecošanās procesu. Tas satur arī vielu, kas pazemina holesterīna līmeni asinīs un kalpo kā profilakses līdzeklis paaugstināta cukura līmeņa asinīs gadījumā.
Izvēlieties un iegādājieties kukurūzas sēklas un baudiet lielisku ražu! Kukurūzas sēklas, kuras tiek pārdotas mūsu tiešsaistes veikalā, ir augstas kvalitātes un apmierinās gan amatierus, gan profesionālus dārzniekus. Precīzi nosaukumi, attēli un apraksti palīdz izvēlēties pareizās kukurūzas sēklas. Mēs piedāvājam sēklas par ļoti labām cenām un bieži piemēro dažādas akcijas! Dārzeņu sēklas tiešsaistē varat iegādāties ne tikai lēti, bet arī tikai ar dažām pogām!