Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Lenesīgums

Lenesīgums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Aktīvie filtri

Zirņi Senator

Cena 0,99 €
Availability: 136 In Stock
Zirņi

Zirņi pie mums nonāca no Senās Indijas, kur tos uzskatīja par auglības simbolu. Tos izmantoja arī kā galveno olbaltumvielu produktu Senajā Grieķijā un Romā. Traukus ar zirņiem varēja redzēt gan uz bagāto, gan nabago galdiem.

Zirņi ir populārs pākšaugs. Tā ir viena no vecākajām kultivētajām kultūrām pasaulē, ko raksturo augsts uzturvērtības līmenis. Zirņus ēd vārītus un konservētus. Gatavās zirņu sēklas ēd svaigas vai kombinē ar citiem ēdieniem. Zirņi ir bagāti ar ogļhidrātiem, olbaltumvielām, kalciju, fosforu un dzelzi. Pēc uzturvielu daudzuma zirņi ir vienādi ar gaļas un zivju produktiem.

Zirņu audzēšana nav sarežģīta. Zirņu sēklas sēj agrā pavasarī, mitrā, neskābā augsnē. Atkarībā no sugas sēklas tiek sētas, atstājot pietiekami daudz vietas, lai audzējot tām būtu pietiekami daudz vietas dīgšanai. Augsto zirņu stublāji jāatbalsta ar koka mietiņiem, zemē ieraktām klūgām. Zirņi ir uzņēmīgi pret nezālēm, un tie ir jāravē.

Mūsdienās ir daudz veidu zirņu: zaļi, čaumalas, agri, vēlīni, augsti un zemi. Katrs var izvēlēties sev vēlamo veidu un šķirni. Zirņu sēklas nogatavojas augustā. Nenobrieduši zirņi vislabāk saglabājas un sasaldē. Ir ļoti svarīgi laikus novākt un saglabāt zirņus.

Gan amatieri, gan profesionāli dārznieki būs apmierināti ar mūsu interneta veikalā nopērkamajām zirņu sēklām un bagātīgo ražu. Mūsējie mērķis ir piedāvāt Jums kvalitatīvas zirņu sēklas par labu cenu. Zirņu sēklas internetā var iegādāties ne tikai lēti, bet arī ērti – tikai ar dažiem klikšķiem. Baudiet barojošus un svaigus zirņus visas vasaras garumā!