Filtrēt pēc

Sadaļas

Sadaļas

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 12,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Lenesīgums

Lenesīgums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Puķu sēklas, profesionālās, interneta veikalā

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Lielā lavmutīte -50%
-50%
  • -50%

Lielā lavmutīte

Standarta cena 0,49 € Cena 0,25 €
Availability: 214 In Stock
Puķu sēklas, profesionālās, interneta veikalā

PanAmerikāņu sēkla ir starptautiski atzīta un pasaulē vadoša augu  un krustziežu sēklu audzētāja, kas ieguvusi godalgas augu zinātnē. Uzņēmuma galvenie mērķi ir uzticamība, konsekvence un radošums. Pirms ienākšanas tirgū katrs produkts tiek rūpīgi izpētīts. PanAmerikāņu sēklas ir īpašas ar to, ka tās ir:

•     Sēklas ar stimulētu dīgtspēju (diedzēts ar grunti) - dīgtspēju stimulē, lai sēklas dīgtu ātrāk un vienmērīgāk. Diedzētas sēklas pārdod individuāli
•     Granulētas (granulētas) sēklas (English Granulas) - sēklu forma ir mainīta, tās ir aploksētas ar preparātiem, kas stimulē augšanu un garantē aizsardzību pret slimībām. Tas ļauj jums pielāgot sēklu lieluma un formas vienveidību, kas uzlabo sēšanas procesu. Ļoti mazas puķu sēklas ir granulētas, tāpēc tās ir viegli sējamas, un sadīgušie stādi ir stiprāki, izturīgi pret slimībām (granulu saturošo aizsarglīdzekļu un mēslošanas līdzekļu komplekss aizsargā jauno diedzēto asni). Granulētas sēklas tiek pārdotas individuāli.
•     Sēklu apstrāde (angļu valodā ar plēvi pārklātas sēklas). Standarta sēklas ir pārklātas ar zaļu apvalku, kurā ir standarta fungicīdu maisījums. Pateicoties apvalkam, fungicīdi tiek vienmērīgi sadalīti pa visām sēklām. Pieskaroties vai strādājot ar šādām sēklām, fungicīdi gandrīz nepaliek rokās, un tāpēc tie nerada lielu kaitējumu cilvēku veselībai.

 Gan profesionāliem dārzniekiem, gan amatieriem mēs piedāvājam plašu novatorisku un augstas kvalitātes PanAmerican sēklu klāstu- augu, daudzgadīgu, viengadīgu, zemi un puķu audzēšanai: petūnijas, balzams, vijolītes, lobelija, kliņģerītes, gazānija, purslane, verbena, floksis, salvija, periwinkles un daudzi citi.
 Piemērotas ziedu sēklas atradīsiet mūsu tiešsaistes veikala katalogā, taču ir daudz, no kā izvēlēties! Plašs daudzgadīgu, viengadīgu vai divu gadu ziedu klāsts, un kāda ir ziedu palete! Rotaļīgas, krāsainas, pasteļkošas vai košas krāsas, dažādas formas, izmēri, ziedu augstumi, agrīnas, vidējas vai vēlīnas nogatavošanās šķirnes - izvēlieties un iegādājieties augstas kvalitātes ziedu sēklas, kuru skaistumu  Jūs nespēsiet  pārstāt baudīt! Ļaujiet bagātīgajiem, krāsainajiem, uzkrītošajiem ziediem augt Jūsu puķu dobēs, dārzos pie mājas, puķu podos, uz palodzēm un izveidojiet unikālus, estētiskus un krāšņus puķu dobu dizainus, lai iepriecinātu ne tikai sevi, bet arī apkārtējos!
 Izvēlieties ziedu sēklas pēc šķirnes, zieda formas, nogatavošanās, augstuma, lieluma: precīzie nosaukumi, fotoattēli un informatīvie apraksti to padara vienkāršāku. Varat arī lasīt par puķu sēklu audzēšanu, kopšanu sēklu iepakojuma aizmugurē. Mēs pastāvīgi piemērojam akcijas, dažādas atlaides piedāvātajām puķu sēklām, tāpēc noteikti ir vērts tās iegādāties par labu cenu! Sēklas tiešsaistē varat iegādāties lēti, un ātri uzklikšķinot tikai dažas pogas. Pareizi rūpējoties par augiem, tie apbalvos Jūs ar ziedu pārpilnību un visu sezonu rotās ziedu dārzus!