Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 5,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Maurloki

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Dekoratīvie ķiploki ir ķiploku radinieki, kurus audzē kā dekoratīvus augus to grezno, daudzkrāsaino, lodveidīgo vai lietussarga formas ziedu dēļ. Ķiplokus stāda grupās puķu dobēs vai zālājos. Vienā vietā tie var augt 2-3 gadus. Ir izveidotas daudzas dažādas ķiploku šķirnes, kas atšķiras pēc auguma, krāsas un ziedkopas formas.

Audzēšana. Ķiploki labi aug saulainā vietā, auglīgā, mitrā, ūdens caurlaidīgā augsnē. Sīpolus stāda augustā-septembrī, laista un mulčē. Lai sīpoli augtu lielāki un labāk vairotos, jāapgriež nokaltušie ziedi un jāļauj lapām dabiski atmirt.

Dekoratīvo ķiploku šķirņu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc ir viegli izveidot dekoratīvo sīpolu dārzu, kas ziedēs no pavasara līdz rudenim, sezonas laikā mainoties iespaidīgiem ziedu burbuļiem.

Ķiploki nav kaprīzi, un tiem nav nepieciešama gandrīz nekāda uzmanība. Tie panes īslaicīgu sausumu vai spēcīgas lietusgāzes, kā arī ir izturīgi pret salnām. Tiem piemīt īpatnējs, viegli atpazīstams sīpolu aromāts un garša, taču tie tomēr ir ķiploki.

Iepērkoties tiešsaistē, jūs ātri un viegli atradīsiet sīpolus par pievilcīgām cenām. Izpārdošana vai akcija ne tikai ļaus jums ietaupīt naudu, bet arī priecāties par vēl lielāku puķu dārzu.

Nojaus sėklos interneta veikalā www.nojus.lt ir plašs rudens un pavasara sīpolpuķu klāsts - izvēlieties no plašā sīpolpuķu klāsta un izrotājiet savu puķu dārzu ar skaistiem ziediem!

Mūsų internetiniame kataloge galite rinktis iš plataus augalų ir daržovių sėklų asortimento – siūlome įsigyti dekoratyvinių svogūninių gėlių už kiekvienam itin patrauklią kainą. Apžiūrėję česnakų nuotraukas, pagal augalų spalvą, tikslius pavadinimus, galite išsirinkti sau patraukliausius žiedus. Paspauskite ant nuotraukos ir rasite detalią informaciją, kuri padės geriau susipažinti su dekoratyvinių česnakų sodinimo, auginimo ir priežiūros ypatumais.