Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Aktīvie filtri

Bietes

Biešu sēklas

Bietes ir ļoti populārs, ļoti barojošs dārzenis, kas aug katrā dārzā. Ēdami ne tikai paši bietes, bet arī to lapas, līdz tās pilnīgi izaugušas. Bietes var ēst neapstrādātas, konservētas vai vārītas. Tie ir bagāti ar vitamīniem un barības vielām. Ļoti vērtīga un veselīga biešu sula, kas ne tikai attīra ķermeni, bet arī aizsargā pret dažādām slimībām. Turklāt bietēm ir spilgti sarkana krāsa, un tās bieži izmanto kā dabisku krāsvielu.
Ir daudz biešu šķirņu, kuras izceļas ar agru ražu, augsnes precizitāti, produktivitāti, ir apaļas un iegarenas sakņu sugas. Šis rap ģimenes dārzenis ir diezgan prasīgs augsnei. Vissvarīgākais faktors, kas noteiks turpmāko biešu ražu, ir auglīga augsne. Sārmainām augsnēm ir nepieciešami skābi mēslojumi, un, ņemot vērā augsnes īpašības, skābās augsnes ir jābagātina ar sārmajiem mēslošanas līdzekļiem. Bietes nav piemērotas sējai svaigi apaugļotā augsnē, jo sakņu kultūras aug neregulāras formas, lieluma, dažkārt izkropļotas un sliktas garšas. Bietes sēj mitrā, nevis žāvētā augsnē.
Biešu sēklas dīgst lēnām, tāpēc tās rūpīgi jāsagatavo sējai, lai asni ātrāk iegūtu. Biešu sēklas visbiežāk sēj aprīļa beigās - maija sākumā. Bietes mīl rūpes, tāpēc tās ir jāzāģē, jāizraisa un jālej ūdens.
Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat iegādāties augstas kvalitātes, vidēja agra, agra vai pat ļoti agras biešu sēklas. Pieejamās biešu sēklas un no tām audzētie sulīgie augļi apmierinās gan dārzniekus, gan profesionāļus. Precīzi nosaukumi, fotogrāfijas un detalizēts apraksts palīdzēs noteikt biešu šķirni, kopšanu un citas īpašības. Mēs esam apņēmušies piedāvāt Jums kvalitatīvas biešu sēklas par labu cenu. Mēs pastāvīgi izmantojam dažādas akcijas, tāpēc jūs varat ne tikai lēti, ērti un ātri iegādāties biešu sēklas, bet arī baudīt bagātīgas ražas avotu!