Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0,007kg - 0,04kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Samtenes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Samtenes

Klinģerīšu sēklas
Kliņģerītes ir viengadīgas puķes puķu dobēm, kuru izcelsme ir Centrālamerikā un Dienvidamerikā. Kliņģerītes audzē kā dekoratīvos augus daudzās pasaules valstīs, ieskaitot Lietuvu. Lielziedu kliņģerītes, ko sauc arī par krustnagliņām, visbiežāk audzē puķu dobēs. Citās valstīs var atrast arī smalki iekrāsotas krustnagliņas, taču tās bieži uzskata par nezālēm.
Kliņģerīšu sēklas ir diezgan dzīvotspējīgas, dīgst temperatūrā, kas nedaudz pārsniedz 15 ° C. Lielziedu kliņģerīšu sēklas sēj aprīļa beigās, ļoti ātri dīgst un zied pāris mēnešos.

Marigolds var jūs iepriecināt ar dzelteniem, oranžiem un daudzveidīgiem ziediem, atkarībā no šķirnes. Ziedi nebaidās no auksta gaisa un nelielām salnām, tāpēc ar ziedēšanu līdz septembra beigām viņi iepriecina. Kliņģerītes ir izturīgas arī pret sausumu un papildus mēslo, ņemot vērā agroķīmiskās analīzes datus, augu ārējās pazīmes, sezonu, substrāta veidu, temperatūru, apgaismojumu. Pavasarī un vasarā, kad kliņģerītes strauji aug, vajadzība pēc mēslošanas ir diezgan liela, un ziemā tā ir vismazāk nepieciešama.

Klinģerītes ne tikai skaisti ziedi, bet arī ir lieliska aizsardzība pret kaitēkļiem. Vielas, ko izdala kliņģerītes saknes, aizsargā augsni no sēnīšu slimībām, un ziedu izdalītā smaka atvaira dažādus kaitēkļus. Klinģerītes stimulē urinēšanu, svīšanu, kā arī iznīcina zarnu parazītus. Kliņģerīšu ēteriskajai eļļai ir dzeltenīga vai dzintara krāsa un patīkama garša. Šo eļļu izmanto smaržās un kosmētikā, dzērienu un citu alkoholisko dzērienu ražošanā. Klinģerītes - viena no populārākajām garšvielām Gruzijas virtuvē.

Izvēlieties piemērotas kliņģerīšu sēklas, un šie ziedi rotās jūsu apkārtni. Iestādītās puķu dobes izskatās skaisti, mājas vai celiņi, dažādu formu podos - tas ir spilgts un formatīvs akcents! Mūsu tiešsaistes katalogā kliņģerīšu sēklas tiek pārdotas par labu cenu, par pieņemamu cenu katram dārzniekam. Pēc fotoattēlu apskates, kurā precīzi attēlots auga tips, tā krāsa un nosaukums, var izvēlēties vēlamo kliņģerīšu šķirni. Noklikšķinot uz fotoattēla, Jūs varat iepazīties ar auga stādīšanas, audzēšanas un aprūpes iespējām. Pārdotajām kliņģerīšu sēklām mēs piemērojam dažādas akcijas, tāpēc kliņģerītes varat iegādāties lēti - Jūs ietaupīsiet un izbaudīsiet sakopto vidi!