Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 9,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Citas pavasarī stādāmas puķes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

JUKA FILAMENTOSA

Cena 2,09 €
Availability: Izpārdots

HOSTA ANTIOCH

Cena 2,99 €
Availability: Izpārdots

Pēc ziemas dabā mēs meklējam augus, kas iedvesmo dvēseli un mūs pamodina. Šis ir lielisks laiks, lai pārdomātu un plānotu, kuri augi jūs ieskauj visu vasaru līdz vēlam rudenim. Pavasarī mēs iestādām peonijas, begonijas, gladiolas, dālijas, lilijas, varavīksnenes, kaņepes, kallas un daudzus citus ziedus. Vieta, kur jūs stādīsiet augu, palīdzēs jums izlemt - saulaina, ēnaina vai varbūt vējaina vieta.
 Daudzkrāsainus sīpolu ziedus var izmantot gandrīz visur - gan publiskos ziedu dārzos, gan atsevišķi pie mājās. Izvēlieties piemērotus sīpolu ziedus, un ne tikai Jūs, bet arī garāmgājēji būs pārsteigti par izaudzētajiem un krāšņajiem augiem!
 
Mūsu tiešsaistes veikalā mēs piedāvājam plašu sīpolu ziedu klāstu - katrs izvēlēsies sev piemērotus ziedus, atbilstoši Jūsu vajadzībām! Sīpolu ziedi tiek pārdoti par īpaši pievilcīgu un pieejamu cenu ikvienam. Skatot fotogrāfijas, kurās attēlots ziedošā zieda tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties sev piemērotu ziedu šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēlu, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Dažādu sīpolu ziedu katalogā mēs pastāvīgi piemērojam dažādas akcijas, atlaides augiem un citām sēklām, tāpēc jūs varat iegādāties nepieciešamos sīpolu ziedus par ļoti pieņemamu cenu. Jūs ne tikai ietaupīsit, bet arī izbaudīsit unikālu skaistumu!