Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 4,00 €

Lenesīgums

Lenesīgums

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Arbūzi, melones

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Melones Melba

Cena 0,49 €
Availability: Izpārdots

Arbūzu, melones sēklas
Arbūzu un meloņu audzēšanai nepieciešami atbilstoši apstākļi un laba kopšana. Melone ir bagāta ar cukuru, taukiem un dzelzi, B vitamīnu, un melones ēšana mazina stresu. Ēdot arbūzu, ķermenis noņem sāļus un atkritumus, kā arī stiprina ķermeni.
Arbūzi vislabāk aug neitrālā augsnē, kas ir aizsargāta no vēja. Pirms sēšanas arbūzu sēklas vajadzētu iemērkt ūdenī vai kālija permanganāta šķīdumā, pēc tam katru dienu iztukšot šķīdumu un noskalot ar siltu ūdeni. Arbūzus vajadzētu stādīt podos no marta līdz aprīlim, un pēc tam pārstādīt siltumnīcā. Arbūziem patīk mitrums, tāpēc jums tos nepieciešams bagātīgi laistīt - tikai laistiet saknes, aizsargājot lapas. Arbūzus novāc pirms salnām.
Tikmēr melones sēklas sēj kūdras tasītēs aprīļa otrajā pusē. Siltumnīcā melones audzē pēc tāda paša principa kā gurķi. Melones vislabāk aug no vēja pasargātā un ne skābā smilšmāla, smilšainā smilšmāla humusa augsnē. Melones dzirdina ar siltu ūdeni. Ja vēlaties iegūt labu ražu, melones un arbūzus vajadzētu labi pieskatīt.
Mūsu tiešsaistes veikalā Jūs atradīsiet daudz agru, vidēju un vēlu arbūzu šķirņu. Pērciet arbūzu sēklas audzēšanai gan siltumnīcā, gan zem plēves, gan brīvā dabā. Pārdošanā ir plašs arbūzu sēklu klāsts, tāpēc katrs dārznieks, amatieris vai profesionālis, arbūzu izvēlēsies pēc nepieciešamības. Precīzi nosaukumi, fotoattēli un detalizēts apraksts palīdzēs iemācīties un izvēlēties par arbūzu šķirnes, kopšanu un citas funkcijas. Mūsu mērķis ir piedāvāt Jums kvalitatīvas sēklas par labu cenu. Mēs pastāvīgi izmantojam dažādas akcijas, tāpēc Jūs varat ne tikai lēti iegādāties arbūzu sēklas, bet arī baudīt bagātīgu un veselīgu ražu!