Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 25,00 €

Augu augstums

Augu augstums

Krāsa

Krāsa

Peonijas | Nojus.lv

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Peonija URSYNOW

Cena 4,99 €
Availability: Izpārdots

Peonijas

Peonijas ir neparasti smaržīgi, lielu ziedu augi, kas vislabāk aug saulainā vietā, vaļīgā un auglīgā, mēreni mitrā augsnē. Daudzgadīgo sīpolu ziediem nepatīk transplantāti, tāpēc pirms stādīšanas ir jāpārbauda piemērota vieta. Frotē peoniju sugām neatkarīgi no tā, cik spēcīgi bija kāti, ieteicams sakārtot balstus, jo pēc lietus augi var noliekties ziedu svara dēļ.
Peonijas vari dalīt pēc vajadzības, bet pamatā to ieteicams darīt 1-3 auga dzīves gadā, kad saknes vēl nav savijušās neatdalāmos murskuļos. Peoniju dalīšana nav obligāta, tās ieteicams dēstīt pastāvīgā vietā, kur šīs ziemcietes var augt pat gadu desmitiem, taču tādā gadījumā augi kārtīgi jāpiebaro, lai no barības vielām izsūknētās zemes noplicināšanās dēļ nepanīktu.

Izvēlieties tīkamākos sīpolu ziedus, un šie skaistie un smaržīgie ziedi ļoti ilgi rotās Jūsu dārzu. Mūsējie tiešsaistes veikalā Jūs varat iegādāties sīpolu ziedus par īpaši pievilcīgu cenu. Skatot fotoattēlus, kuros attēlots ziedošo ziedu tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties piemērotu peoniju šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Sīpolu ziedu katalogā mēs izmantojam dažādas akcijas, atlaides, tāpēc peonijas, tāpat kā citus ziedus ir iespējams iegādāties par pieņemamāku cenu. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsiet unikālu skaistumu!