Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 5,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Krokusi

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

KROKUSI ZONATUS

Cena 4,99 €
Availability: Izpārdots

KROKUSI VERNUS

Cena 1,99 €
Availability: Izpārdots

Baltas, dzeltenas un purpursarkanas, mazas ziedkopas, šauras un iegarenas lapas - gaiši un spilgti krokusi. Sīpolu ziedi ir viens no agrākajiem augiem, kas zied pavasarī, un ir arī vismazāk apdomīgi par ko rūpēties. Bumbuļveida sīpolu augi no Iris ģints (Iridaceae). Lielākā daļa krokusi zied agrā pavasarī, tūlīt pēc tam, kad sniegs kūst. Tas izskatās brīnišķīgi stādīts zālienā, bet visbiežāk to audzē puķu dobēs, klinšu dārzos vai podos ziemas ziedēšanai. Nav ieteicams stādīt krokusus mājas ziemeļu pusē, kur ir ēna, jo krokusi ziemā var sasalt vai pārāk ilgi gaidīt sasilšanu pavasarī.

 Ir apmēram 300 krokusu sugu. Viņi izskatās pārsteidzoši sēdvietās nevis vienā reizē, bet stādot krokusus lielākā platībā. Droši vien ir tik skaidrs, ka viens ļoti mazs zieds neiekļūs acīs kā desmit šādi ziedi. Pavasara krokuss (Crocus vernus (L.) Wulf.) Ir viena no populārākajām sugām mūsu valstī. Īpaši novērtēts ir rudens ziedošais dārza krokuss (C. sativus L.), kura kaltēto apelsīnu stigma tiek izmantota kā garšviela, ko sauc par safrānu.
 Krokusi ir nepretenciozi augi. Viņi labi aug gaišās, gaišās, auglīgās, ne pārāk mitrās, saulainās vietās. Pavasarī ziedošie krokusi nozied no augusta līdz septembrim. Ieteicams mēslot ziemai. Viņi aug vienā vietā 3-4 gadus.
Izvēlieties tīkamākos sīpolu ziedus, un šie skaistie un smaržīgie ziedi ļoti ilgi rotās Jūsu dārzu. Mūsu tiešsaistes veikalā Jūs varat iegādāties sīpolu ziedus par īpaši pievilcīgu cenu. Skatot fotoattēlus, kuros attēlots ziedošo ziedu tips, krāsa, forma un precīzs nosaukums, varat izvēlēties piemērotu krokusu šķirni. Noklikšķiniet uz fotoattēla, un Jūs iepazīsities ar ziedu stādīšanas, audzēšanas un kopšanas iespējām. Sīpolu ziedu katalogā mēs izmantojam dažādas akcijas, atlaides, tāpēc krokusi, tāpat kā citus ziedus ir iespējams iegādāties par pieņemamāku cenu. Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī izbaudīsiet unikālu skaistumu!