Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Svars

Svars

  • 0,08kg - 0,8kg

Cena

Cena

  • 0,00 € - 4,00 €

Žydėjimo mėnesiai

Žydėjimo mėnesiai

Augalo aukštis

Augalo aukštis

Tinkama naudoti

Tinkama naudoti

Spalva

Spalva

Sodinimo mėnesiai

Sodinimo mėnesiai

Auginimo sąlygos

Auginimo sąlygos

Gladiolas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Gladiolas MIX

Cena 1,89 €
Availability: 46 In Stock

Gladiolas Roma

Cena 1,49 €
Availability: Izpārdots

GLADIOLAS JO JO

Cena 2,99 €
Availability: Izpārdots

Gladiolas Jester

Cena 1,79 €
Availability: Izpārdots

Gladiolas TANGO

Cena 2,79 €
Availability: Izpārdots

Gladiolas

Zobenastes aizrauj ar savu krāsu dažādību un vieglo kopšanu. Tie ātri vairojas un ir piemēroti ražas novākšanai. Pasaulē ir izaudzētas pat desmitiem tūkstošu zobenzivju sugu. Šo neparasti skaisto ziedu ziedi ir lieli, koncentrēti vienpusējās vai divpusējās ziedkopās, lapas ir lineāras, daudzziedainas. Zied no jūlija līdz vēlam rudenim. Tas izskatās iespaidīgi gan vāzēs un podos, gan stādaudzētavās vai dārzos.

Zobeni ir pieejami brīnišķīgās varavīksnes krāsās – baltā, dzeltenā, rozā vai violetā, bordo vai pat zaļā. Sīpoli ir neticami viegli audzējami, stādīti pavasarī, lai ziedētu vasaras beigās.

Gladiolas ir sīpolu ziedi, ko pavairo divos veidos: ar sēklām un bumbuļiem. Sīpolu ziedus sēj februārī-aprīlī smilšainā augsnē. Stādītie sīpolu ziedi uzdīgst 3 nedēļu laikā un zied 10–12 nedēļu laikā, tāpēc pēdējo stādīšanu var veikt aptuveni 12 nedēļas pirms pirmajām salnām jūsu audzēšanas zonā. Gladiolas vislabāk aug saulē, lai gan tas zied arī daļēji ēnā. Sausuma laikā zobenzivis jālaista bagātīgi. Ir ļoti noderīgi mulčēt augsni ar kūdru spraugās starp augošajām zobenzivīm.

Zobenzivs sīpoli tiek pārdoti tiešsaistē par pieņemamu cenu ikvienam. Sīpolu ziedu iegāde tagad ir ārkārtīgi vienkārša, ātra un ērta! Izvēlieties vēlamos gladiolu ziedus atbilstoši sugai, ziedu formai un stādīšanas vietai. Noklikšķiniet uz fotoattēla un iegūstiet visu nepieciešamo informāciju par augu stādīšanas un kopšanas iezīmēm.

Mūsējie nopērkamo sīpolu ziedu katalogā, tāpat kā visām pārējām puķu vai dārzeņu sēklām, pielietojam dažādas akcijas, lai gladiolas vai citus sev tīkamus ziedus varētu iegādāties lētāk - ne tikai ietaupīsi, bet arī apaudzēsi lielāku platību zemes ar dažāda veida ziediem vai dažādām krāsām.