Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 2,00 € - 8,00 €

Zaļmēslojums – sinepes

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Zaļā mēslojuma sēklas

Zaļais mēslojums vai zaļmēsli ir augi, kurus vajadzētu sēt augsnē un audzēt to turpmākai iestrādei augsnē, lai bagātinātu to ar nepieciešamajām vielām. Sēklu stādīšana tiek veikta no agra pavasara līdz septembrim labi kultivētā augsnē. Pirms sēšanas ir svarīgi pievērst uzmanību iestādīto kultūru saimei (vienas ģimenes augi cieš no tām pašām slimībām, tos ietekmē vieni un tie paši kaitēkļi). Tāpēc jūs nevarat stādīt sinepes vai rapšus kā zaļo mēslojumu, ja pēc tiem plānojat stādīt kāpostus. Jāseko seklajam dziļumam - no 12 līdz 15 cm (vieglās augsnēs) un no 6 līdz 8 cm - smagākām augsnēm. Lielākā daļa augu vairākas nedēļas pārklāj augsni ar zaļo masu. Kad augus mēslo ar zaļo mēslojumu, augsne ir piesātināta ar organiskām vielām, kas palīdz uzlabot tā bioloģisko struktūru. Vēlā rudenī zaļos kūtsmēslus sagriež, sasmalcina un sekli iestrādā augsnē. Sadalīšanās procesa sākumā no augsnes izdalās vielas - slāpeklis, fosfors, kālijs, kalcijs utt. Galveno kultūru aramzemē var sēt 3-4 nedēļu laikā.
Zaļā mēslojuma priekšrocības:
- augsnes bagātināšana ar lietderīgām vielām;
- augsnes struktūras uzlabošana;
- augsnes atslābināšana;
- erozijas pārtraukšana;
- nezāļu stublājs;
- mikroorganismu aktivitātes aktivizēšana augsnē;
- Nezāļu efektīva iznīcināšana.

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat iegādāties augstas kvalitātes zaļā mēslojuma sēklas. Pārdotās zaļā mēslojuma sēklas ne tikai piesātinās augsni ar nepieciešamajām vielām, bet arī ļaus gaidīt bagātīgu, kvalitatīvu un labāku ražu! Apmierināti būs ne tikai dārznieki amatieri, bet arī profesionāļi.
Precīzs nosaukums, fotoattēli un detalizēts apraksts palīdzēs Jums izvēlēties pareizo zaļā mēslojuma sēklu veidu, noteikt lietošanas veidu un citas funkcijas. Mēs vēlamies Jums piedāvāt kvalitatīvas zaļā mēslojuma sēklas par izdevīgu cenu.  Mēs pastāvīgi izmantojam akcijas, tāpēc noteikti izmantojiet šo iespēju! Zaļo mēslojumu tiešsaistē varat iegādāties ne tikai lēti, bet arī ērti, veicot tikai dažus klikšķus ar pogām.Mēs piedāvājam dažādu šķirņu zaļā mēslojuma sēklas, kuru izvēle ir piemērota visiem! Izvēlieties sev nepieciešamās sēklas no dažādām zaļā mēslojuma sēklām! Bagātiniet augsni ar atbilstošām pasūtījumu lapām un nodrošiniet vislabāko augsni un augus!