Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 26,00 €

Ražas novākšana

Ražas novākšana

Piemērots lietošanai

Piemērots lietošanai

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Gurķu sēklas

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

GURKI CONNY H -50%
-50%
  • -50%

GURKI CONNY H

Standarta cena 0,99 € Cena 0,50 €
Availability: 180 In Stock
Gurķu sēklas

Gurķi ir viens no visbiežāk sastopamajiem dārzeņiem. Šeit atradīsiet 39 gurķu sēklu veidus, kas pārbaudīti Lietuvas klimatiskajos apstākļos. Gurķu sēklas iesaiņo hermētiskā, mitrumizturīgā, gaismas izturīgā polietilēna, alumīnija un papīra iepakojumā, kas saglabā labākās gurķu sēklu īpašības no fasēšanas līdz sējai.


 Viens no populārākajiem dārzeņiem Lietuvā ir gurķi. Mēs šos dārzeņus ēdam neapstrādātus, sālītus, konservētus. Gurķi ir ļoti barojoši, jo tie ir bagāti ar olbaltumvielām, C vitamīnu, B1, B2, P, A, jodu, un gurķi ir bagāti arī ar fermentu, kas palīdz absorbēt dzīvnieku olbaltumvielas. Gurķus var sadīgt vai sēklas sēt tieši dārzā. Gurķu sēklas var stādīt dažāda veida augsnēs, taču vislabākā barotne to augšanai ir viegls smilšains smilšmāls un ar humusu un minerālvielām bagāta augsne, kuru katru gadu ieteicams mēslot. Gurķu stādīšanas vietai jābūt siltai un jāsaņem pietiekami daudz saules.


  Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet daudz agru, vidēju un vēlu gurķu šķirņu. Pērciet gurķu sēklas audzēšanai gan siltumnīcā, gan zem plēves, gan brīvā dabā. Pārdošanā ir plašs gurķu sēklu klāsts, tāpēc katrs dārznieks, amatieris vai profesionālis, paprikasizvēlēsies pēc nepieciešamības. Precīzi nosaukumi, fotoattēli un detalizēts apraksts palīdzēs iemācīties un izvēlēties par gurķu šķirnes, kopšanu un citas funkcijas. Mūsu mērķis ir piedāvāt Jums kvalitatīvas sēklas par labu cenu. Mēs pastāvīgi izmantojam dažādas akcijas, tāpēc Jūs varat ne tikai lēti iegādāties gurķu sēklas, bet arī baudīt bagātīgu un veselīgu ražu!