Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 1,00 € - 2,00 €

Anemones

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Pluke (Anemones)

Visi plūškoki ir viegli kopjami augi, kuru izdzīvošana ir atkarīga no to sugas. Daži ir salīdzinoši īsi, bet citi var dzīvot gadu desmitiem. Daudzi cilvēki tos pazīst kā vēja puķes, kas tā nosauktas tāpēc, ka tās ir trauslas un šūpojas vismazākā vējā. 

Tāpat kā citiem augiem, ir jāizvēlas piemērota stādīšanas vieta. Tiem patīk laba, humusaina, mitra, nedaudz skāba augsne un daļēja ēna. Pirms stādīšanas augsni var uzlabot, pievienojot kompostu vai citu organisku materiālu. Tie ir izturīgi pret sausumu, un tiem patīk regulāra laistīšana, vēlams lēni, lai augsne uzsūktu pēc iespējas vairāk ūdens. Plukšķīgs - pārziemo nenosegts. 

Šīs sīpolpuķes ir ne tikai dekoratīvas, bet arī indīgas. Strādājot dārzā, ieteicams valkāt cimdus, lai novērstu ādas kairinājumu.

Tās var stādīt zem augļu kokiem, augstākiem krūmiem vai pļavās, kas nesaņem sauli. Tās dod priekšroku mitrai, irdenai augsnei, kurā ūdens neaizsalst un vasarai iestājoties neizžūst. Labākais laiks šo augu pārstādīšanai ir vasara. Kad stublāji ir nokaltuši, uz potcelma jau ir izveidojušies nākamā gada pumpuri. Pārstādīšanu var veikt arī ļoti agri pavasarī, tiklīdz tie ir sākuši dīgt.

Atcerieties, ka jūs ievērojami uzlabosiet augšanas kvalitāti, ja pirms stādīšanas sīpolus aptuveni 10 stundas mērcēsiet ūdenī.

Tiešsaistes katalogā ir viegli atrast sīpolpuķes, kas tiek pārdotas par pievilcīgām cenām. Noklikšķiniet uz attēliem, kuros redzams sīpolu izskats, krāsa un nosaukums, lai apskatītu detalizētu informāciju, kas palīdzēs jums gūt labāku priekšstatu par to, kā stādīt, audzēt un kopt šo augu. Mēs rīkojam dažādas akcijas pārdodamajām sīpolpuķēm, tāpēc plūškoki, tāpat kā citas puķu sīpolpuķes katalogā, ir pieejami par pievilcīgām cenām. Iegādājoties sīpolpuķes tiešsaistē, jūs ne tikai ietaupīsiet naudu, bet arī iegūsiet puķu dārzu, kuru būs viegli kopt!