Filtrēt pēc

Cena

Cena

  • 0,00 € - 1,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Pavasara sīpolu komplekti

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Pavasara sīpolu komplekti

Mūsu tiešsaistes katalogā papildus parastajiem fasētajiem sīpoliem un puķu sīpoliem pieejams arī plašs sēklu komplektu klāsts. Sīpolu komplekti ir patiešām laba izvēle lielā sīpolu daudzuma un dažādo sīpolu veidu dēļ, tāpēc, ja nevarat izlemt, ko stādīt, vai arī vienkārši vēlaties izmēģināt vēl nesētos augus, iegādājieties šos Noasa sīpolu komplektus.

Interneta veikalā sēklu komplekti tiek pārdoti par labām cenām, kas ir pieejamas ikvienam: tulpes, narcises, lilijas un citu veidu sīpolpuķes tagad ir iepakotas daudz ērtāk - vienā iepakojumā ir vairāku veidu ziedi! Fotogrāfijas un detalizēti apraksti katalogā palīdzēs jums pieņemt labāku lēmumu un iepazīties ar sugām, kopšanu un citām īpašībām.

Sīpolu komplekti, kas nopērkami tiešsaistē, ir lēts un ērts veids, kā sēt plašāku ziedu klāstu. Mēs piedāvājam arī dažādas akcijas sīpolpuķēm, komplektiem un citiem komplektiem tiešsaistē, tāpēc iegādājieties sīpolu komplektus tagad par izdevīgām cenām. Krāsaini un daudzveidīgi ziedu ziedi piešķirs krāsu jūsu dārzam, puķu dobei, dārzam vai palodzei!