Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 2,00 € - 45,00 €

Sīksīpoli

Stuttgarter Riesen, Biztro, Sturon, Snowball, Red Karmen, Crusado F1
Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Sīpolu stādi Sīpoli ir ķiploku radinieks. Tai ir ārstnieciskas īpašības, vitamīni un tā ir bagāta ar minerālvielām: karotīnu, C, B1 un B2 vitamīniem, ēteriskajām eļļām, kāliju, nātriju, kalciju, magniju, dzelzi, fosforu. Viens no sīpolu audzēšanas veidiem ir sīpolu stādījumu stādīšana. Pirms stādīšanas ir vēlams uzturēt nemainīgu temperatūru (svārstības ne vairāk kā 1-2 ° C) ar mitrumu 70-75%. Nodrošiniet ventilāciju, nav nepieciešams aizvērt, tāpēc visērtāk stādus uzglabāt  atvērtā kastē, kas nav pakļauta mitrumam. Tie tiek stādīti augsnē no aprīļa līdz maijam, kad augsnē joprojām ir pietiekami daudz mitruma. Sīpolu stādus stāda 2-3 cm dziļumā.Stādīšana tiek veikta, atstājot 5-8 cm starpu sīpoliem un 20 cm starp rindām.
Stādi ir izturīgi pret salu, panes pavasara salnas. Tas jāaudzē smilšmāla vai smilšmāla augsnē. Vislabāk sīpolu stādus audzēt tur, kur iepriekš tika audzēti redīsi, dilles, salāti, gurķi, kāposti vai tomāti. Sīpolu stādus atkal var stādīt tajā pašā vietā ne agrāk kā pēc 3-4 gadiem.
Karstajā vasarā ir nepieciešams laistīt ik pēc 10–15 dienām, arī nezāles (vasarā 3–5 reizes). Mēnesi pirms ražas novākšanas sīpolu stādus vairs nevajag laistīt. Mēslojums ar amonija nitrātu (10 g / 1 m²), kad lapas ir 10 cm garas.Sīpolu stādus ieteicams mēslot ne vēlāk kā jūnija vidū, jo veģetācijas periods tiek pagarināts ar mēslojumu. Ražu var novākt mēneša beigās. Pēc ražas novākšanas tos atstāj uz gultām 6-10 dienas žāvēšanai. Tikai pareizi žāvēti sīpoli ziemā tiek labi uzglabāti.
Galvenie sīpolu stādīšanas panākumu nosacījumi no stādiem ir kvalitatīvas sēklas un pareiza šķirnes izvēle. ‘’Nojaus seklos’’ sortimentā atradīsit Eiropā populārākās, atzītākās un iecienītākās sīpolu stādus: Stuttgarter Riesen, Red Baron, Sturon, Snowball, Golden Gourmet, Yellow Moon un citas
Mūsu tiešsaistes veikalā tiek pārdoti kvalitatīvi sīpolu stādi. Jūsu iegādātie sīpolu stādi un bagātīgā raža priecēs gan dārzniekus, gan profesionāļus. Precīzi nosaukumi, fotogrāfijas un sīks apraksts palīdzēs izvēlēties pareizo sīpolu veidu, izlemt par kopšanu un iezīmes par to augšanu. Mēs cenšamies Jums piedāvāt kvalitatīvus sīpolu stādus par izdevīgu cenu, pieejamu ikvienam. Mūsu katalogā akcijas tiek pastāvīgi piemērotas, tāpēc noteikti izmantojiet šo iespēju! Jūs varat iegādāties sīpolu stādus tiešsaistē ne tikai lēti, bet arī ērti - tikai ar dažiem peles klikšķiem. Mēs piedāvājam dažādu šķirņu sīpolu stādus, kuru izvēle ir piemērota visiem!