Filtrēt pēc

Sadaļas

Sadaļas

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 1,00 € - 14,00 €

Ziedēšanas mēneši

Ziedēšanas mēneši

Augu augstums

Augu augstums

Krāsa

Krāsa

Stādīšanas mēneši

Stādīšanas mēneši

Audzēšanas apstākļi

Audzēšanas apstākļi

Lieli sīpoliņu iepakojumi

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

 Iepakojums XXL - iepakojums ar sīpolu ziediem, kas ir milzīgs sīpolu daudzums nekā parasti. Jūsu ērtībām īpaši iesaiņots iepakojums. Ir vērts pirkt, jo, iegādājoties lielāku daudzumu, jūs varat ietaupīt!
 Pat lielam skaitam sīpolu ir nepieciešama atjautība, lai ziedu dārza vispārējais izskats izskatītos gaumīgs. Ievērojiet zelta likumu: pēc iespējas mazāk šķirņu un pēc iespējas vairāk izvēlēto šķirņu vienību. Ja vēlaties radīt patiesi iespaidīgu izskatu, jums jābūt vismaz 10, 20 vai pat vairāk vienas šķirnes augu. Šajā gadījumā labāka izvēle ir XXL iepakojums. Iespaidīgāka izskatīsies izvēlēto augu masa.
 Izvēloties XXL paketi ar vēlamajiem augiem, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo sīpolu stādīšanas vietu. Neizvairieties no lapu koku ēnas, jo sīpolaugu ēna agrā pavasarī nav būtiska. Tulpes, narcises, krokusi un citi sīpolu ziedi var lieliski augt zem kokiem tajās vietās, kur gadalaikā ir ēna. Krāsojiet savu dārza stūri ar ziedošiem pavasara ziediem, lai dārzs jūs priecētu visu pavasari!

 Mūsu tiešsaistes katalogā jūs varat izvēlēties ne tikai parasti iesaiņotas augu sīpoli, bet arī XXL iepakojumu. Sortiments faktiski ir ļoti plašs, tāpēc mēs piedāvājam iegādāties augu sīpolus XXL iepakojumos par ļoti konkurētspējīgām cenām. Pēc fotoattēlu apskatīšanas varat viegli izvēlēties XXL iepakojumu ar puķu sīpoliem. Internetā nopērkamās XXL paketes ir lētāka un vērtīgāka izvēle, jo par labu cenu jūs iegūsit lielāku daudzumu vēlamo spuldzīšu